ARAZKHABAR.IR

آذربایجان‌غربی رتبه دوم صدور پروانه‌های صنفی از درگاه ملی مجوزها را کسب کرد


آذربایجان‌غربی رتبه دوم صدور پروانه‌های صنفی از درگاه ملی مجوزها را کسب کرد آراز خبر - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز روند صدور پروانه‌های صنفی از طریق درگاه ملی مجوزها در کشور و به تبع آن در استان گفت: این استان در رصدی که تا ۲۳ اردیبهشت امسال صورت گرفته، رتبه دوم کشوری را کسب کرده است.

آراز خبر - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز روند صدور پروانه‌های صنفی از طریق درگاه ملی مجوزها در کشور و به تبع آن در استان گفت: این استان در رصدی که تا ۲۳ اردیبهشت امسال صورت گرفته، رتبه دوم کشوری را کسب کرده است.

عبدالحمید سرتیپی  افزود: تا این مدت که اولین رصد صورت گرفته است، ۴۳۹ فقره پروانه کسب صنفی خدماتی، توزیعی و تولیدی در آذربایجان غربی صادر شده است.

وی اضافه کرد: در کل ۲۵ درصد از درخواست های ثبت شده در سامانه نوین اصناف و ارسالی از درگاه ملی مجوزها منجر به صدور پروانه شده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی ادامه داد: تا این مدت، یک هزار و ۲۵۳ درخواست پروانه در درگاه ملی مجوزها برای استان به ثبت رسیده که ۹۶۶ مورد از این درخواست‌ها در سامانه نوین اصناف تکمیل شده که ۵۶ درصد از کل درخواست‌های ثبت شده توانسته‌اند مدارک خود را جهت صدور پروانه تکمیل کنند.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/09 10:25 ق.ظ | دفعات بازدید: 2852 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot