ARAZKHABAR.IR

آزاد سازی اراضی ملی در تکاب توسط پلیس امنیت اقتصادی


آزاد سازی اراضی ملی در تکاب توسط پلیس امنیت اقتصادی آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از آزاد سازی اراضی ملی در تکاب توسط پلیس امنیت اقتصادی خبرداد.

 سردار رحیم جهانبخش اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با جرایم اقتصادی و پدیده شوم زمین خواری و وصول شکایتی مبنی بر تصرف اراضی دولتی به مالکیت جهاد کشاورزی به اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های دقیق صورت گرفته مشخص شد متهمان به هویت معلوم در یکی از مناطق شهری با دیوارکشی و ساخت و ساز ۶ هزار و ۷۶۷ متر مربع از اراضی متعلق به اداره جهاد کشاورزی را به صورت غیر قانونی تصرف کرده اند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ارزش تقریبی اراضی کشف شده در این عملیات برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه ۴۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است که  متهمان همگی دستگیر و ضمن تفهیم اتهام با تشکیل پرونده جهت ادامه رسیدگی و سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی  معرفی شدند.

سردار جهانبخش خاطرنشان کرد: حفظ و حراست از بیت المال و اراضی ملی یکی از اولویت های ماموریت پلیس است که این موضوع با جدیت و اقتدار پیگیری و دنبال خواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/03 09:17 ق.ظ | دفعات بازدید: 2048 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot