ARAZKHABAR.IR

آغاز به کار جام رسانه‌ای امید در آذربایجان‌غربی


آغاز به کار جام رسانه‌ای امید در آذربایجان‌غربی آراز خبر-  اولین رویداد رسانه ای امید با محوریت جهاد تبیین، جهاد خدمت و جهاد امید آفرینی در آذربایجان‌غربی آغاز به کار کرد.

صبح روز شنبه  اصحاب رسانه ارومیه گرد هم آمدند با حرکت در مسیر عمل به منویات رهبری، راوی پیشرفت و خدمات دولت سیزدهم باشند. 

اسلام پرست، رییس بسیج رسانه آذربایجان غربی در این آیین هدف از برگزاری جام رسانه ای امید را گسترش امید در جامعه عنوان کرد و افزود: دشمنان با جنگ نرم در صدد القا و گسترش ناامیدی است که برگزاری چنین رویدادهایی می‌تواند در نقش برآب کردن توطئه های دشمنان و امید آفرینی نقش آفرین باشد.

وی افزود:جام رسانه امید یک رویداد ۲۴ ساعته است که در راستای تولید محتوا و امید و نشاط آوری، هفته اول بهمن ماه در استان برگزار می‌شود و در این رویداد هدف ما به چالش کشیدن اصحاب رسانه است. 

اسلام پرست ادامه داد: در این رویداد بنا داریم که پیشرفت‌های ایران را در دو بخش تولید و انتشار محتوا در محورهای جهاد خدمت، جهاد تبیین، جهاد امیدآفرینی به‌صورت استانی و کشوری در گروه‌های انفرادی و تیمی در معرض نمایش قرار دهیم.

رئیس بسیج رسانه استان افزود: حجم و تعداد انتشار، کیفیت محتوایی اثر، تعداد بازدید، اعداد اشتراک گذاری محتوا و میزان بازخورد و عکس‌العمل مخاطب از شاخص‌های ارزیابی آثار ارسالی به دبیرخانه است. 


برچسب ها:

تاریخ: 1402/11/14 09:27 ق.ظ | دفعات بازدید: 2912 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot