ARAZKHABAR.IR

آغاز به کار شهردار جدید کلانشهر ارومیه


آغاز به کار شهردار جدید کلانشهر  ارومیه آیدین رحمانی:از شهردار جدید انتظار داریم که ضوابط طرح تفصیلی با توجه به فنی بودن آن در سطح شهر به صورت کامل رعایت شود و در صورت وجود  اشکالات در آنها با تدبیر رفع شود.

آیین معارفه حسین مهدیزاده شهردار ارومیه و تجلیل از زحمات غلامرضا عدل دوست سرپرست این مجموعه  در سالن شهید رخشا شرکت توزیع برق آذربایجان غربی و با حضور مقامات و مسئولان شهری، شهرستانی و استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم در آیین معارفه شهردار ارومیه گفت: شهید مهدی باکری نماد خدمت، ایثار، تلاش و مقاومت است و در مدت کوتاه خدمت خود به عنوان شهردار ارومیه خدمات شایسته ای برای مردم ارومیه انجام داد و اینک نام او جاویدان شده است.

آیدین رحمانی رضائیه عنوان کرد:  از آن جایی که شهرداری ها  مستقیماً با مردم سروکار دارند  لذا اقدامتشان در سطح شهر باید بیش از پیش  رضایتمندی شهروندان را رقم بزند.

رحمانی افزود: از شهردار جدید انتظار داریم که ضوابط طرح تفصیلی با توجه به فنی بودن آن در سطح شهر به صورت کامل رعایت شود و در صورت وجود  اشکالات ، آنها با تدبیر رفع شود.
وی با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر بیان کرد:  از شهردار جدید خواهانیم که با جدیت به مقوله ساخت وسازهای غیر مجاز ورود کند و از روند رشد آن جلوگیری کند  چرا که این ساخت و سازهای بی شک یکی از آسیب های شهری است.

رحمانی  تعامل با دستگاه های اجرایی خدمات رسان، شفاف سازی عملکرد مالی شهرداری، ساماندهی مقوله پسماند شهری، اتمام پروژه های نیمه تمام شهری، مدیریت آب های سطحی، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را از شهردار جدید شهر ارومیه درخواست کرد.
وی با اشاره به شهر هوشمند و اقدامات موفق این حوزه در سطح شهرداری ارومیه در خصوص ارائه خدمات الکترونیکی و غیرحضوری عنوان کرد:  شهرداری ارومیه در زمینه تحقق شهرهوشمند موفق عمل کرده است اما باید بیش از پیش به سمت شهر هوشمند در جهت تسهیل دسترسی شهروندان به خدمات شهری حرکت کند.

در پایان این مراسم از زحمات شهردار گذشته تقدیر و تشکر به عمل آمد ,لازم به ذکر است که شهردار جدید ارومیه ۵۷ مین شهردار این شهر می باشد

 

 

 

 


برچسب ها:

تاریخ: 1400/06/29 02:24 ب.ظ | دفعات بازدید: 2032 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot