ARAZKHABAR.IR

آغاز توزیع محلول ضدعفونی‌کننده در ۸۰ داروخانه ارومیه


آغاز توزیع محلول ضدعفونی‌کننده در ۸۰ داروخانه ارومیه معاون غذا و داروی آذربایجان غربی گفت: توزیع محلول ضدعفونی کننده در ۸۰ داروخانه‌ ارومیه از امروز آغاز شد.

جلال غفارزاده اظهار داشت: با تدابیر اندیشیده شده به منظور تأمین محلول‌های ضدعفونی‌کننده مورد نیاز مردم، با هدایت و صدور مجوز تولید، چند شرکت در مدار تولید این محصولات از امروز ۱۰ اسفند ماه با نظارت معاونت غذا و داروی استان، حجم توزیعی در داروخانه به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: ۱۵۰ داروخانه (روزانه و شبانه‌روزی) در شهر ارومیه وجود دارد که در فاز اول محلول‌های ضدعفونی کننده در ۸۰ داروخانه این شهر توزیع می‌شود.

غفارزاده گفت: شهروندان عزیز برای اطلاع از لیست داروخانه‌های فاز اول توزیع محلول ضدعفونی‌کننده در شهر ارومیه می‌توانند از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ با شماره تلفن ۱۹۰ مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم تماس گرفته و به داروخانه‌های مذکور مراجعه کنند.

معاون غذا و داروی آذربایجان غربی اضافه کرد: همچنین در هفته پیش رو محلول‌های مذکور در تمام داروخانه‌های شهرستان‌های استان نیز توزیع و در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد.تاریخ: 1398/12/10 11:58 ق.ظ | دفعات بازدید: 4133 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot