ARAZKHABAR.IR

آماده باش  شهرداری ارومیه برای بارش برف و باران


آماده باش  شهرداری ارومیه برای بارش برف و باران معاون خدمات شهری شهردار ارومیه از آماده باش کلیه نیروهای مدیریت شهری با آغاز بارش ها خبر داد.

به گزارش آرازخبر، امیر سحابی با اشاره به اعلام اداره کل هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه بارشی باران و برف، اظهار داشت: بیش از یک هزار و 500 پرسنل سازمان های های معاونت خدمات شهری ازجمله مدیریت پسماند، سیما، منظر و فضای سبزشهری، مدیریت بحران، سازمان آتش نشانی شهرداری  در راستای خدمات‌ رسانی مطلوب در آماده‌ باش کامل به سر می‌برند.

وی با اشاره به آماده باش  شهرداری ارومیه برای بارش برف و باران ، افزود:  اکیپ ماشین آلات سازمان  های خدمات رسان شهرداری با آماده باش کامل  همزمان با بارش ها، مشکلات ناشی از بارش ها را رفع می نمایند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه تصریح کرد:  برای جلوگیری از بروز آب گرفتگی ها درمعابر اقدام به انجام چندین نوبت لايروبي با هدف کاهش نقاط آبگيردر فصول بارندگي شده و در چندین نوبت همه کانال ها، رودخانه ها و مسيل هاي شهر ارومیه لايروبي شده است .

وی عنوان کرد:  مديريت شهري اروميه با برنامه ريزي از ماه هاي  گذشته براي بارش احتمالي باران و برف در آماده باش كامل است.

سحابی اظهار کرد: شهروندان ارومیه ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه بروز مشکل با شماره‌ های 137 در ارتباط باشند،  تا موارد در اسرع وقت پی ‌گیری شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/09/16 12:44 ب.ظ | دفعات بازدید: 3416 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot