ARAZKHABAR.IR

اتمام تقاطع غیرهمسطح آذربایجان اولویت عمرانی مدیریت شهری ارومیه است


اتمام تقاطع غیرهمسطح آذربایجان اولویت عمرانی مدیریت شهری ارومیه است آراز خبر- رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: تکمیل فازهای پروژه چند طبقه‌ای پل آذربایجان از خواسته‌های ویژه شورا و از اولویت‌های عمرانی مدیریت شهری است.

قی کریمی روز یکشنبه در صحن علنی شورای اسلامی شهر ارومیه با گزارشی از وضعیت پروژه‌های در حال انجام ارومیه افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم در جامعه اقدامات خوبی در جهت پروژه‌های سطح شهر در حال انجام است.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها از پیشرفت فیزیکی نسبتا خوبی برخوردار است، اضافه کرد: مدیریت شهری در راستای ارج نهادن به خواسته‌های مردم در صدد رفع موانع پروژه‌ها و تکمیل آن است.

وی ادامه داد: تمام توان و ظرفیت‌های مدیریت شهری در سال ۱۴۰۲ در راستای تعیین تکلیف حداکثری این پروژه‌ها بوده و تکمیل فاز b۱ و b۴ تقاطع غیر همسطح آذربایجان در دستور کار مدیریت شهری است.

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار کرد: تعاملات و هم افزایی‌های لازم در جهت اخذ عوارض آلایندگی صنایع و اجرای تکالیف قانونی شهرداری‌ها انجام شده و انتظار می‌رود با تحقق و پرداخت به موقع این عوارض در راستای توسعه خدماتی، عمرانی و افزایش سطح رفاه شهروندان به کار گرفته شود.

کریمی با اشاره به ظرفیت‌های استانی افزود: این استان دارای معادن و پایانه‌های مرزی با پتانسیل‌های خوبی است که می‌توان از محل اخذ ارزش افزوده در پیشبرد اهداف عمرانی و آغاز پروژه‌های کلان جدید نهایت استفاده را در راستای توسعه شهر به عمل آورد.

وی با اشاره به اینکه اعلام و معرفی لیست تولید کنندگان و تلاش در راستای پرداخت به موقع مالیات بر ارزش افزوده‌ این بخش، موجب پیشرفت استان و شهر ارومیه خواهد بود، افزود: در کنار این گام بزرگ انتظار داریم تا ادارات و شهروندان این شهر با خرید محصولات از این تولیدکنندگان ضمن حمایت از تولید به پیشرفت و توسعه ارومیه توجه کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/09 12:37 ب.ظ | دفعات بازدید: 2331 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot