ARAZKHABAR.IR

استاندار آذربایجان‌غربی از محل جشنواره دریاچه ارومیه بازدید کرد


استاندار آذربایجان‌غربی از محل جشنواره دریاچه ارومیه بازدید کرد آراز خبر-  محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی از روند آماده سازی محل برگزاری جشنواره فرهنگی، ورزشی و تفریحی دریاچه ارومیه بازدید کرد و در جریان اقدامات صورت گرفته قرار گرفت.

 در این بازدید که روز چهارشنبه برگزار شد، معاونان استاندار، مدیران ورزشی، فرهنگی و مسوولان برگزاری این جشنواره حضور داشتند و گزارش آخرین اقدامات را برای برگزاری این جشنواره ارائه دادند.

فرماندار ارومیه در این خصوص گفت: نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی و تفریحی دریاچه ارومیه روز جمعه این هفته، ۲۴ فروردین برگزار می‌شود.

بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از محل جشنواره دریاچه ارومیه/جشنواره جمعه برگزار می‌شود

غلامحسین عماری افزود: طلایه داران شکوه ایران زمین، شعار این جشنواره بوده و هدف از اجرای آن، نشاط آفرینی و توجه به موضوع احیای دریاچه ارومیه است.

وی اضافه کرد: این جشنواره فرهنگی، ورزشی و تفریحی از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روز جمعه ۲۴ فروردین ماه جاری برگزار می‌شود و حاضران شاهد رقابت‌ جذاب ملی پوشان قایقرانی و برنامه‌های نشاط آفرین برای خانواده‌ها و پخش موسیقی زنده سنتی و برنامه‌های آئینی سنتی خواهند بود.

بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از محل جشنواره دریاچه ارومیه/جشنواره جمعه برگزار می‌شود

وی با اشاره به برپایی غرفه‌های سوغات و طبخ و عرضه غذاهای سنتی و محلی و غرفه کودکان اظهار کرد: محوطه پل میانگذر دریاچه ارومیه برای برگزاری این جشنواره در نظر گرفته شده است.

 از اوایل فروردین که حجم آب دریاچه ارومیه بهبود یافته، گردشگران زیادی از نقاط مختلف ایران به ویژه استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی برای بازدید از این دریاچه در ساحل آن حضور یافته اند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/22 03:16 ب.ظ | دفعات بازدید: 2332 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot