ARAZKHABAR.IR

استاندار آذربایجان‌غربی رأی خود را به صندوق انداخت


استاندار آذربایجان‌غربی رأی خود را به صندوق انداخت آراز خبر-استاندار آذربایجان‌غربی در ارومیه رأی خود را به صندوق انداخت.

محمدصادق معتمدیان،  صبح جمعه در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در شهرداری ارومیه رأی خود را به صندوق انداخت. 

زیرساخت‌ها برای حضور پرشور در دور دوم انتخابات آماده است

زیرساخت‌ها برای حضور پرشور در دور دوم انتخابات آماده است

 استاندار آذربایجان غربی با دعوت از جاماندگان دور اول انتخابات برای حضور در دور دوم گفت: همه زیرساخت ها برای حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای آماده شده است.

 محمدصادق معتمدیان  پس از انداختن رأی خود به صندوق در شعبه میدان انقلاب ارومیه افزود: مخاطب من افرادی هستند که در دور اول انتخابات ریاست جمهوری به هر دلیلی نتوانستند شرکت کنند؛ با توجه به مهم بودن انتخابات ریاست جمهوری در این دوره شرکت کرده و از حق قانونی خود استفاده کنند.

وی اظهار کرد: همچنین شهروندان سعی کنند در ساعات اولیه در شعبات اخذ رأی حاضر شده و آرای خود را به صندوق‌های رأی بیاندازند.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: ۲ هزار و ۳۵۷ شعبه اخذ رأی در استان برای برگزاری انتخابات در نظر گرفته شده و ۴۲ هزار نفر نیز عوامل اجرایی و نظارتی هستند.

معتمدیان اضافه کرد: زیرساخت‌های لازم نیز به شکل مطلوب برای برگزاری انتخابات مهیا شده و ینترنت و برق پایدار هم به شکل خوبی تأمین شده است.

دور نخست چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه گذشته، هشتم تیر برگزار شد و به دلیل کسب نشدن اکثریت مطلق آرا توسط هیچ کدام از نامزدهای حاضر در آن انتخابات شامل مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف، این انتخابات به دور دوم کشیده شد.

در دور دوم نیز مسعود پزشکیان و سعید جلیلی برای نشستن بر کرسی ریاست جمهوری با هم رقابت می‌کنند.

در این دور که از هشت صبح امروز، جمعه آغاز شده، کسب اکثریت نسبی نیاز است و هرکسی که رأی بالاتری بیاورد، نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران در چهاردهمین دوره خواهد بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/04/15 11:47 ق.ظ | دفعات بازدید: 1969 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot