ARAZKHABAR.IR

اعتماد به آمریکا نتیجه‌ای جز شکست نخواهد داشت


اعتماد به آمریکا نتیجه‌ای جز شکست نخواهد داشت امام جمعه اروميه و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با تاكيد بر اينكه كسانی که سطح جهان به آمریکا و اذناب آن اعتماد کرده‌اند، چیزی جز شکست به دست نیاورده‌اند، گفت: آمريكایی ها قابل اعتماد نبوده زيرا به هيچ وجه نسبت به نتيجه اعمال خود پايبند نيستند.

به گزارش آرازخبر، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه با تاكيد بر اينكه کسانی که به آمریکا و اذناب آمریکا اعتماد کرده‌اند چیزی جز شکست حاصلشان نشده است، اظهار داشت: این امر باید درس عبرتی برای کسانی که خواهان ارتباط با آمریکا هستند باشد زیرا آمريكایی ها قابل اعتماد نبوده زيرا به هيچ وجه نسبت به نتيجه اعمال خود پايبند نيستند.

وی ادامه داد: آمریکا نه تنها در عمل بلکه در گفتار هم اعلام می‌کنند و هر موقع به نفع آمریکا بودیم بهره می‌برند و وقتی به نفع آنها نباشیم اقدام به از بین بردن ما می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی تصريح كرد: گفته‌های رهبری چراغ راه و مسیر زندگانی را برای ما روشن می‌کند و باید از این چراغ بهره لازم را برد.

وی به اهمیت توجه به روز استکبارستیزی اشاره كرد و ابراز داشت: بنا به فرموده دین باید با ظالمان مبارزه کنیم زیرا این‌ها اجازه نمی‌دهند ما به زندگی خود ادامه دهیم و با توجه به این دستور الهی، امام راحل در مقابل استکبار ایستاد و مبارزه کرد و ما باید با ادامه دادن این راه امام با اقتدار و متحدانه عمل کنیم.

حجت الاسلام قریشی با اشاره به اثرات پیاده‌روی اربعین، تصريح کرد: این حرکت عظیم نشان داد، مودت اهل بیت در دل این ملت رسوخ کرده و باید از این ظرفیت بزرگ نهایت استفاده را کرد و بهره لازم را برد و باید از این ظرفیت مردمی برای تثبیت دین اسلام در جهان بهره لازم را برد.تاریخ: 1398/08/10 02:38 ب.ظ | دفعات بازدید: 439 | چاپ