ARAZKHABAR.IR

اعلام آمادگی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی برای همكاری در استانداردسازی واحدهای اقامتی


اعلام آمادگی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی برای همكاری در استانداردسازی واحدهای اقامتی مدیر سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی آذربایجان غربی گفت: این سازمان آمادگی دارد در زمینه استانداردسازی واحدهای اقامتی با اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همکاری کند.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،محسن افسر قره‌باغ، مدیر سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی آذربایجان غربی با مرتضی صفری‌، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی دیدار و گفت‌وگو کردند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی در این دیدار اظهار کرد: امروزه باید به دنبال کسب درآمد از محلی بود که آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌کند در این راستا گردشگری بهترین نوع کسب درآمد برای توسعه اقتصادی کشور است.

مرتضی صفری افزود: با توسعه روافزون جوامع نیاز به تفریح و گردشگری در بین مردم هم بیشتر می‌شود از این رو باید برای برگزاری جشنواره‌های مفرح و شاد برنامه‌ریزی شود.

او ادامه داد: برای توسعه و رونق گردشگری در استان همه فعالان و دستگاه‌های مرتبط با گردشگری باید به‌صورت تیمی کار کرده و با همکاری یکدیگر برنامه‌ها را پیش ببرند.

مدیر سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی آذربایجان غربی نیز در این جلسه تصریح کرد: تاکنون بیش از 500 نفر از فعالان حوزه گردشگری اعم از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری در مرکز علمی کاربردی مدیریت صنعتی استان آموزش دیده‌اند.

محسن افسر قره‌باغ اضافه کرد: در سال‌های گذشته همکاری‌های خوبی بین سازمان و اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در حوزه آموزش و برپایی نمایشگاه انجام شده است و آماده همکاری در سایر حوزه‌های مربوطه نیز هستیم.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/08 05:56 ب.ظ | دفعات بازدید: 2122 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot