ARAZKHABAR.IR

اغتشاشات سال گذشته محصول جنگ ترکیبی دشمن بود


اغتشاشات سال گذشته محصول جنگ ترکیبی دشمن بود آراز خبر- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت:اغتشاشات سال گذشته محصول جنگ ترکیبی دشمن بود.

 حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی صبح جمعه در مراسم رژه یگان‌های مسلح در ارومیه اظهار کرد: از اول خلقت دو جبهه حق و باطل باهم درگیر بودند؛ درحالی‌که جبهه حق را خداوند هدایت و پشتیبانی می‌کرد و جبهه باطل را شیطان.

وی ادامه داد: بعد از آنکه ملت ما به رهبری امام حکومت طاغوت را سرنگون کردند؛ دشمنان علیه انقلاب اسلامی صف‌آرایی کردند و به صدام ملعون متوسل شدند و همه‌شان در یک جبهه قرار گرفتند.

امام جمعه ارومیه افزود: مردم به دستور امام خمینی تمام‌قد ایستادند و هشت سال با شهادت‌طلبی اجازه ندادند یک وجب از خاک ایران در دست دشمن باقی بماند و این همان وعده الهی بود که با ایستادگی نصرت الهی نصیب ملت ایران شد.

حجت الاسلام قریشی گفت: پیامبر اسلام هم وقتی ندای اسلام را بلند کردند بت‌پرستان مقابل پیامبر و یارانش صف‌آرایی کردند؛ اما ایستادگی پیامبر باعث شد امروز بیش از دو میلیارد مسلمان ندای «لا اله الا الله» سر دهند.

وی ادامه داد: حضرت علی در نهج‌البلاغه از سختی‌های آن روز و ایستادگی در مقابل طاغوت و کفار می‌گوید و تأکید می‌کند که وقتی در راه دین صادقانه ایستادیم باعث شد سنت الهی جاری شود و دشمنان ما خوار شوند.

امام جمعه ارومیه گفت: وقتی در جنگ هشت‌ساله هم خداوند دید ملت و نیروهای مسلح چطور ایستادگی کردند نصرتش را جاری کرد و همه دشمنان ما از بین رفتند.

حجت الاسلام قریشی در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر در این جنگ ترکیبی هم این چنین است و اغتشاشات سال گذشته یک نمونه آن بود. ملت عقب ننشستند و مثل کوه ایستادند و امسال دیدید که دشمنان چطور خفت و خاوری را به جان خریدند و از بین رفتند.

وی خاطرنشان کرد: اطمینان داریم که با تداوم ایستادگی در مقابل جبهه باطل در نهایت پیروزیم و به پیروزی نهایی خواهیم رسید.

امام جمعه ارومیه گفت: در دفاع مقدس ملت ایران، خداوند متعال صدق و راستی رزمندگان اسلام را دید و با نابودی و ذلت دشمنان، نصرت خود را بر این ملت غیور نازل کرد.

وی اضافه کرد: در سال‌های اخیر هم شاهد نصرت الهی بودیم چراکه در جنگ ترکیبی تمهید شده از سوی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال گذشته نیز نزول نصرت الهی بسیار مشهود بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی تاکید کرد: ملت غیور ایران نیز در این جنگ ترکیبی به خوبی ایستادند و مانند کوه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند که همین امر موجب نزول نصرت الهی شد.

حجت الاسلام قریشی ادامه داد: در هردو این عرصه‌ها ما خواری و ذلت دشمنان را دیدیم و مشاهده کردیم که چگونه از ملت ایران شکست خوردند.

وی با اشاره به پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه عرصه‌ها اظهار کرد: ما مطمئن هستیم که پیروزی‌های ملت بزرگ ایران در عرصه‌های مختلف ادامه خواهد یافت و مسیر پیشرفت روز به روز با شتاب بیشتری طی خواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/31 11:33 ق.ظ | دفعات بازدید: 3599 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot