ARAZKHABAR.IR

اغتشاش گران زیر ذره بین دستگاه امنیتی هستند


اغتشاش گران زیر ذره بین دستگاه امنیتی هستند مدیرکل اطلاعات آذربایجان غربی: دستگاه امنیتی با اغتشاش و تولید ناامنی برای مردم مدارا نخواهد کرد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،نوعی در نشست بصیرتی و روشنگری حوادث اخیر که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد با اشاره به دغدغه دستگاه‌های امنیتی درباره چالش‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور اظهار کرد: وزارت اطلاعات همواره با نگاه امنیت فرهنگی، سعی در تأمین امنیت در همه حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی داشته است.

وی با اشاره به وجود برخی پیشران‌ها از قبیل بیکاری، تورم، تحریم‌ها و مسائل فرهنگی که باعث قرارگرفتن مردم در تنگا شده بود، افزود: در گذر این مسیر، فوت خانم امینی رخ داد و سپس شاهد ورود دشمن و سوء استفاده آن از احساسات عمومی مردم در این باره شدیم. رسانه‌های بیگانه  با گذر زمان به تحریک، آموزش جنگ نظامی و تجهیز آشوبگران به پول و سلاح‌های جنگی پرداختند و اعتراضات مسالمت‌آمیز را به اغتشاش تبدیل کردند.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان غربی عنوان کرد: خصوصیات مهسا امینی، زن بودن برای تحریک جامعه زنان، کردبودن برای تحریک قومیت‌ها و اقوام، سنی بودن برای تحرکات و اختلافات مذهبی و جوان بودن و تحریک قشر جوان و کشاندن آنان به خیابان‌ها انجام شد. دستگیری‌های آذربایجان‌غربی، نشان از ردپای حضور جریانات معاند و تجهیز این عوامل به سلاح‌های گرم به‌ویژه در شهرستان‌های مهاباد و اشنویه بود که با بیداری نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی نقشه‌های آنان آشکار و عواملشان نیز همگی دستگیر شدند.

نوعی با ابراز تأسف از قرارگرفتن برخی از افراد داخلی و سلبریتی‌ها در زمین دشمن و تحریک احساسات عمومی مردم از طریق بازی‌گردانی عوامل خارجی گفت: انتظار می‌رود این افراد با آگاهی و اطلاع یافتن از صحت رخداد‌ها در جامعه موضع‌گیری کرده و مقدمات دستیابی دشمن به اهدافشان را فراهم نیاورند. دستگاه امنیتی با اغتشاش و تولید ناامنی برای مردم مدارا نخواهد کرد و در این راستا با همه قدرت با عوامل بر هم زننده امنیت و صحنه‌گردانان آنان برخورد می‌کند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/08/23 06:33 ب.ظ | دفعات بازدید: 4660 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot