به گزارش آرازخبر، محمد حضرت پور از افتتاح پروژه های شهرداری به ارزش ۶۰ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد و اظهار کرد:  به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، شهربازی ارومیه گشایش می یابد.

شهردار ارومیه اعلام کرد: آسفالت معابر،  جدول گذاری و پیاده رو سازی معابر ، راه اندازی کانال  های سنگی، احداث ۵ فرهنگسرای جدید و ۱۰ سرویس بهداشتی از دیگر یروژه افتتاحی شهرداری ارومیه به مناسبت هفته دولت است.

وی با اشاره به افتتاح تقاطع غیر همسطح آذربایجان، بیان کرد:  مراحل ساخت تقاطع غیر همسطح آذربایجان در زمان ساخت با بحران های  مالی موجود با روند کندی به پیش رفت که خوشبختانه با مساعدت های مالی استانداری آذربایجان غربی و مدیریت برنامه و بودجه  هم اینک با پیشرفت خوبی در دست ساخت است.

حضرت پور با بیان اینکه پیش بینی می شود با تدوام عملیات پروژه تقاطع غیر همسطح آذربایجان تا ایام الله دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد، ادامه داد: در حال حاضر ۵ کیلومتر از فاز اول از محل  تقاطع غیر هم سطح سرو(شهیدلر کورپسی) تا جاده انهر در حال اجرا است و تا پایان سال گشایش می یابد.

شهردار ارومیه اضافه کرد: با گشایش کمربندی دوم شهر ارومیه، معضل ترافیک در مسیرهای منتهی به شهرک های اطراف  کاهش می یابد.

وی با بیان اینکه کمربند بیرونی شهر ارومیه به طول ۲۹ کیلومتر در دست اجرا است، بیان کرد:  کمر بند بیرونی شهر از محل تقاطع غیر هم سطح سرو(شهیدلر کورپسی) آغاز  و در جاده سنتو در محل پایانی ایستگاه راه آهن  به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *