ARAZKHABAR.IR

اقدامات رژیم صهیونیستی نشانه خوی توحّش اشغالگران است


اقدامات رژیم صهیونیستی نشانه خوی توحّش اشغالگران است آراز خبر- امام جمعه اهل سنت ارومیه با ابراز ناراحتی از جنایت شب گذشته صهیونیست ها در بیمارستان المعمدانی غزه گفت: این اقدام و کارهای مشابهی که رژیم صهیونیستی در بیش از هفت دهه گذشته انجام داده، نشانه خوی توحّش اشغالگران است.

 ماموستا مامد کلشی‌نژاد روز چهارشنبه در اجتماع طلاب و روحانیون ارومیه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در مصلای امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، افزود: حجم جنایت رژیم صهیونیستی به قدری بالاست که کلمات توان بیان آن را ندارند و تصاویر هم از تبیین آن عاجز هستند.

اقدامات رژیم صهیونیستی نشانه خوی توحّش اشغالگران است

وی اضافه کرد: جنایاتی که در غزه اتفاق می افتد، مخالف همه کنوانسیون های بین‌المللی است چراکه طبق این کنوانسیون ها، در هیچ کجای دنیا کودکان و کادر درمان را قتل عام نمی کنند.

وی اظهار کرد: آن ها در جنگ‌های صلیبی این جنایات را علیه اسلام انجام داده‌اند و این جنایات تازگی ندارد.

امام جمعه اهل سنت ارومیه ادامه داد: امروز رسانه های دشمن جنایت بی نظیر رژیم صهیونیستی را سانسور و به صورت خلاف واقع به دنیا مخابره می‌کنند و این وظیفه ما روحانیون را سنگین تر می کنند که این موارد را بیش از پیش به مردم تبیین کنیم.

اقدامات رژیم صهیونیستی نشانه خوی توحّش اشغالگران است

ماموستا کلشی‌نژاد با اشاره به دوراندیشی امام راحل در نامگذاری جمعه آخر ماه رمضان به نام روز قدس گفت: امروز روحانیون اهل سنت تمام آمادگی خود را همچون مسلمانان صدر اسلام برای حضور فیزیکی در غزه در حمایت از فلسطین و پس گرفتن سرزمین های اسلامی اعلام می کنند.

به گزارش ایرنا، در این آیین حاضران با شعارهای مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا، خونی که در رگ ماست – هدیه به رهبر ماست، فلسطین فلسطین حمایتت می کنیم و شعارهای دیگر، ضمن اعلام حمایت از مردم فلسطین و مظلومان غزه، انزجار خود را از ددمنشی های رژیم غاصب صهیونیستی و حمایت دولت های غربی از این رژیم اعلام کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/26 02:42 ب.ظ | دفعات بازدید: 2972 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot