ARAZKHABAR.IR

اموال مال‌باختگان پرونده کلاهبرداری ۳ هزار میلیاردی در بوکان تحویل داده شد


اموال مال‌باختگان پرونده کلاهبرداری ۳ هزار میلیاردی در بوکان تحویل داده شد با دستور رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی تعیین تکلیف و تحویل اموال مال‌باختگان پرونده کلاهبرداری ۳۰۰۰ میلیاردی در بوکان تسریع می شود.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی در حاشیه بازدید از حوزه قضایی و زندان بوکان ، دستور داد تا در تعیین تکلیف و تحویل اموال مال‌باختگان پرونده کلاهبرداری ۳ هزار میلیارد ریالی بوکان تسریع شود.

ناصر عتباتی اظهار داشت: فردی که اقدام به کلاهبرداری از افراد و صاحبان مشاغل و صنوف مختلف کرده و از این طریق اموال آنان با رقم بالغ بر 3 هزار میلیارد ریال تحصیل کرده بود، دستگیر و با صدور قرار قانونی بازپرس رسیدگی کننده در حال حاضر در زندان بوکان به سر میبرد.

وی افزود: کلیه اموال کشف شده از این کلاهبردار ضبط و در 5 انبار بزرگ در بوکان نگهداری می‌شوند و مشتمل بر انواع کالاها و اموال است که به منظور تسریع در تحویل این اموال به مالکان آن‌ها در بازدیدی که از محل این انبارها در عصر روز دوشنبه صورت پذیرفت، دستورات لازم به رئیس دادگستری و دادستان بوکان داده شد تا از این طریق مال‌باختگان هر چه زودتر به اموال خود برسند و بیشتر از این متضرر نشوند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی، با بیان اینکه این شخص با شگردهای خاص با صحنه سازی‌های متنوع و گوناگون اقدام به کلاهبرداری در سطح وسیع و گسترده کرده و اموال مردم را برده است، گفت: با تلاش‌های قضایی، اطلاعاتی و انتظامی، قسمت اعظمی از این اموال در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته و در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل مالباختگان که از نقاط مختلف کشور می باشند خواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/19 01:26 ب.ظ | دفعات بازدید: 6739 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot