رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: در بهمن امسال، تعداد ۳۸۶ مورد بازرسی در شهرستان ماکو صورت گرفته است.

به گزارش آرازخبر، یحیی کاظمی با اشاره به عملکرد ماه بهمن این اداره اظهار داشت: در این مدت تعداد ۱۸ مورد بازرسی از واحدهای صنعتی شهرستان صورت گرفته و همچنین ۶ مورد بازرسی از واحدهای صنعتی و معدنی و واحدهای برداشت شن و ماسه انجام شد.

وی اعلام کرد: در بهمن ماه سالجاری ۲۴ مورد بازرسی و گشت مشترک در حوزه قاچاق کالا با شبکه بهداشت ودرمان، فرمانداری، اتاق اصناف، صدا و سیمای مرکز مهاباد، دایره قاچاق کالا نیروی انتظامی گمرگ، تعاون روستایی، استاندارد و غله صورت گرفت.

کاظمی با اشاره به اینکه در ماه بهمن، از تعداد ۳۸۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح شهر، تعداد ۴۷ مورد پرونده تخلفاتی تشکیل شد یادآور شد: ارزش تقریبی پرونده‌ها نیز بیش از ۴۰۰ میلیون ریال بوده که برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت ماکو خاطرنشان کرد: در حوزه آرد و نان نیز ۱۳۷ مورد بازرسی از واحدهای نانوایی در سطح شهر انجام شد که تعداد ۱۱ پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از ۸ میلیون ریال تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

کاظمی افزود: تعداد بازرسی از قالیبافی شهرستان ۲۰ مورد بوده و همچنین ۲ مورد گشت مشترک قلیبافی انجام شده و نیز ۳ مورد صدور و تمدید کارت قالیبافی صورت گرفت.

رئیس صنعت، معدن و تجارت ماکو ابراز داشت: تعداد بازرسی از واحدهای عمده فروشی سیگار با ۲۰ مورد بوده و همچنین تعداد پرونده های ارسالی از سوی سایر ارگانها جهت تعیین ارزش ریالی دخانی ۸ مورد می باشد که ارزش ریالی آنها بیش از ۱۷۰ میلیون تعیین شده است.

وی در پایان اعلام کرد: هموطنان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و … را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از ساعت ۷.۳۰ صبح الی ۲۰ عصر با کارشناسان در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *