رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: طی آبان سال جاری، تعداد ۵۱۶ مورد بازرسی در شهرستان ماکو صورت گرفته است.

به گزارش آرازخبر، یحیی کاظمی با اشاره به عملکرد ماه آبان اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو اظهار داشت: در این مدت بازدیدهای مستمر از معادن و واحدهای صنعتی شهرستان ماکو انجام شد.

وی اعلام کرد: در آبان ماه سالجاری ۱۷ مورد بازرسی و گشت مشترک در حوزه قاچاق کالا با شبکه بهداشت ودرمان، فرمانداری، اتاق اصناف، صدا و سیمای مرکز مهاباد، دایره قاچاق کالا نیروی انتظامی گمرگ، تعاون روستایی، استاندارد و غله صورت گرفت.

کاظمی با بیان اینکه در ماه آبان، از تعداد ۵۱۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح شهر، تعداد ۳۲ مورد پرونده تخلفاتی تشکیل شد، یادآور شد: ارزش ریالی پرونده‌ها نیز ۹۵ میلیون ریال بوده که برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو خاطرنشان کرد: در حوزه آرد و نان نیز ۱۴۷ مورد بازرسی از واحدهای نانوایی در سطح شهر انجام شد که تعداد ۴ پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از ۲ میلیون ریال تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی با اعلام اینکه تعداد ۳۰ مورد بازدید از واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان ماکو صورت گرفت، ادامه داد: تعداد بازرسی از قالیبافی شهرستان ۴۸ مورد بوده و همچنین ۴ مورد گشت مشترک قلیبافی انجام شده و نیز ۳ مورد صدور و تمدید کارت قالیبافی صورت گرفت.

کاظمی در پایان یادآور شد: هموطنان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و … را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از ساعت ۷.۳۰ صبح الی ۲۰ عصر با کارشناسان در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *