ARAZKHABAR.IR

انفجار گاز در ارومیه دو مصدوم بر جای گذاشت


انفجار گاز در ارومیه دو مصدوم بر جای گذاشت آراز خبر- مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: انفجار منزلی در روستای خانقاه ارومیه، دو مصدوم داشت و به چندین واحد ساختمانی خسارت وارد کرده است.

آراز خبر- مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: انفجار منزلی در روستای خانقاه ارومیه، دو مصدوم داشت و به چندین واحد ساختمانی خسارت وارد کرده است.

مصطفی استادباشی اظهار کرد: بامداد دوم مردادماه بر اثر انفجار گاز در روستای خانقاه واقع در شهرک شهریار ارومیه، دو نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند و علاوه بر آن به یازده واحد ساختمانی و دو دستگاه خودرو نیز خساراتی وارد شد.

وی با بیان اینکه این انفجار ساعت ۱۲:۲۷ دقیقه بامداد دوم مرداد ماه رخ داد، افزود: همکاران امداد ما دو دقیقه پس از انفجار یعنی ۱۲:۲۹ دقیقه بامداد در محل حاضر شده و عملیات مربوط به مهار نشت گاز از علمک را که بر اثر حادثه آسیب دیده بود را مهار کرده و در ادامه گاز منزل مورد نظر را قطع و کنتور آن را جمع آوری کردند تا پس از اخذ تاییدیه ایمنی مجدد از سازمان نظام مهندسی، مجدداً وصل گردد.

مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی درباره علت این انفجار نیز توضیح داد: مشاهدات اولیه حاکی از انفجار گاز بر اثر نشتی از اجاق گاز و شیر ناایمن آن بوده است با این حال منتظر نتیجه بررسی های نهایی هستیم.

استادباشی با اشاره به نشت یابی منطقه پس از حادثه رخ داده، گفت: همکاران ما، علاوه بر نشت یابی علمک های منطقه، بلافاصه نشت یابی های زیرزمینی را نیز انجام دادند که خوشبختانه مشکلی از این لحاظ وجود نداشت.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/02 09:53 ق.ظ | دفعات بازدید: 3043 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot