ARAZKHABAR.IR

بازگشایی راه ارتباطی ۵روستای مسدود شده براثر سیل در سلماس


بازگشایی راه ارتباطی ۵روستای مسدود شده براثر سیل در سلماس آراز خبر--رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلماس گفت: راه ارتباطی ۵ روستا در شهرستان سلماس که بر اثر سیل روزگذشته مسدود شده بود پاکسازی و بازگشایی شد.

 بهنام اصغری صبح چهارشنبه در بازدید از راه‌های مسدود شده در اور سیل عنوان کرد: بارش شدید باران حدود ۲ ساعت و جاری شدن سیلاب در برخی از روستای شهرستان سلماس سبب وارد آمدن خسارت به راه‌های ارتباطی این روستاها شد.

وی خاطرنشان کرد: از همان ابتدای وقوع سیلاب راهداران در محل حضور یافته و با تجهیز همه امکانات و نیروی انسانی کار بازگشایی را انجام دادند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلماس از بازگشایی و پاکسازی جاده‌های ارتباطی ۵ روستا به صورت نقطه‌ای توسط راهداران در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: راهداران با به کارگیری چندین دستگاه ماشین آلات سنگین شامل دو دستگاه لودر، دو دستگاه گریدر یک دستگاه بولدوزر و چهار دستگاه کامیون و نیروی انسانی عملیات پاکسازی و لایروبی را انجام داده‌اند.

اصغری ادامه داد: راه‌های روستایی شکریازی، کانیان، مافی کندی؛ نظر آباد از جمله محورهای مواصلاتی بودند که در سیل اخیر شهرستان سلماس دچار آسیب شدند و فعالیت راهداران در این محورها همچنان نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه با حضور و تلاش شبانه روزی راهداران کار تنقیه، لایروبی، پاکسازی گل ولای و بازگشایی انجام شده است، افزود: هیچ گونه مسدودی و مشکل در تردد اهالی و هم استانی‌ها از این مسیر وجود ندارد و تردد برای مردم و رانندگان برقرار است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/12 09:31 ق.ظ | دفعات بازدید: 2153 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot