ARAZKHABAR.IR

باند سارقان خودرو در ارومیه منهدم شد


باند سارقان خودرو در ارومیه منهدم شد آراز خبر-رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند ۳ نفره سرقت با اعتراف به سرقت ۱۵ دستگاه خودرو در ارومیه و کرج، خبر داد.

سرهنگ صادق شکری در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو، موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در نهایت رد پای یک باند ۳ نفره از سارقان سابقه دار را در این سرقت‌ها به دست آورده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، این افراد را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در این خصوص ۳ متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به ۱۵ فقره سرقت خودرو در شهرهای ارومیه و کرج اعتراف کردند که در این خصوص ۵ دستگاه خودروی سرقتی از آنان کشف و متهمان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ شکری خاطر نشان کرد: از همشهریان تقاضا داریم در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/07 02:57 ب.ظ | دفعات بازدید: 3082 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot