امام جمعه ارومیه و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: با وجود تمام مشکلات شاهد عزت و عظمت کشور در برابر ذلت کشورهای غربی هستیم.

به گزارش آرازخبر، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه ارومیه با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور به عراق، اظهار داشت: استقبال با عزت از رییس جمهوری اسلامی ایران در برابر استقبال سخیفانه و مخفیانه از ترامپ با آن هزینه کلان نشانگر جایگاه والای ایران اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: دیدار با مسئولان عراق و حضور در حرم ائمه(ع) عزت و اقتدار کشور را نمایان ساخت.

وی اقدام برخی نمایندگان در دیدار با یکی از سران فتنه را تاسف بار عنوان کرد و ابراز داشت: دیدار برخی نمایندگان مجلس با سران فتنه که نقش اساسی در ناآرامی های ۸۸ داشتند قابل توجیه نیست.

وی افزود: با وجود تاکید رهبر انقلاب بر نقش سران فتنه در ناآرامی‌ها، این اقدام نمایندگان ذلت و مایه تاسف و حسرت است و باید عبرت برای مردم باشد که در انتحابات آتی چنین افرادی را طرد کنند.

خطیب جمعه ارومیه تصریح کرد: این اقدام نمایندگان چه مفهومی جز ناشکری و ناسپاسی دارد؟ چه بیانی می‌توان در قبال این رفتار نادرست آن‌ها داشت؟

وی با اشاره به اعطای نشان افتخار از سوی رهبر انقلاب به سردار قاسم سلیمانی، تصریح کرد: باید به داشتن چنین شخصیت‌هایی افتخار کنیم که برای آزادمران دنیا تکیه‌گاه و افتخار محسوب می‌شوند.

حجت الاسلام قریشی افزود: بیانات رهبر انقلاب خطاب به سردار سلیمانی و آرزوی شهادت برای وی موضوعی بود که جایگاه والای این سردار را نشان می‌دهد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، ایام اعتکاف را جزو مهم‌ترین روزها دانست که موجب عبادت و نزدیکی به خدا و تسکین روحی انسان می‌شود و خاطرنشان کرد: صدقه در روزهای اعتکاف را فراموش نکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *