ARAZKHABAR.IR

برخی با تشویق به عدم مشارکت درصدد تقویت ناامیدی در جامعه هستند


برخی با تشویق به عدم مشارکت درصدد تقویت ناامیدی در جامعه هستند آراز خبر- فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: برخی با تشویق به عدم مشارکت در انتخابات درصدد تقویت ناامیدی در جامعه هستند اما نباید فریب این توطئه ها را خورد بلکه باید با عزمی راسخ در انتخابات ۸ تیرماه شرکت کنیم.

محسن آرمین، روز پنجشنبه  در ستاد مرکزی مسعود پزشکیان در ارومیه افزود:  عده ای با مطرح کردن  اینکه شرکت در انتخابات تاثیری در وضعیت کشور نخواهد داشت، بدنبال مشارکت حداقلی هستند اما نباید از انتخابات پیش رو که فرصتی بزرگ برای تغییر و تحول محسوب می شود، را غافل شویم. 

وی انتخابات را بهار سیاسی کشور دانست و گفت: بر همگان وظیفه است در انتخابات ۸ تیرماه مشارکت داشته باشند و نسبت به آینده کشور بی اعتنا نباشند. 

این فعال سیاسی، لازمه پیشرفت و راهبرد توسعه را بهبود روابط با دنیا دانست و گفت: برای توسعه لازم است با آمریکا و غرب تنش زدایی کنیم تا بتوانیم با دنیا ارتباط برقرار کنیم. 

آرمین ادامه داد: ۸۰ درصد تکنولوژی و اقتصاد در دست ۲۰ درصد کشورهای دنیا است و لازمه پیشرفت کشور، ارتباط با کشورهای پیشرفته و بهره مندی از تکنولوژی آنها است. 

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه توسعه نیازمند مشارکت عمومی و استفاده از ظرفیت اجتماع در تمامی عرصه ها و همبستگی اجتماعی است، اظهار کرد: دکتر پزشکیان به توسعه روابط با دنیا، بهره مندی و مشارکت از ظرفیت احزاب و اقوام برای اداره کشور معتقد هستند. 


برچسب ها:

تاریخ: 1403/03/31 09:05 ب.ظ | دفعات بازدید: 1707 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot