ARAZKHABAR.IR

برفروبی ۳۳۰ کیلومتری محورهای ارتباطی آذربایجان غربی


برفروبی ۳۳۰ کیلومتری محورهای ارتباطی آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: راهداران آذربایجان غربی با برفروبی ۳۳۰ کیلومتری محورهای ارتباطی این استان مانع از انسداد و قطع ترددهای جاده ای شدند.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهارداشت: در بیست و چهار ساعته گذشته با تلاش راهداران عملیات برفروبی به حجم ۳۲۰ کیلومتر در ۱۰ مقطع و ۲۳ مرتبه انجام شده است که این امر تردد در حاده های استان را بدون مشکل و انسداد موجب شد.

شکری ادامه داد: در این مدت ۲۴۰ تن شن و ماسه در محورهای ارتباطی استان مورد استفاده قرار گرفته است و ۲۴ نفر از همکاران راهداری با ۱۲ دستگاه ماشین الات نسبت به انجام این عملیات اقدام کردند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی محورهای تکاب-ایرانخواه و تکاب-شاهیندژ را دارای بیشترین عملیات برفروبی معرفی کرد و گفت: در حال حاضر بارش پراکنده برف در پایانه مرزی تمرچین ، گردنه زمزیران سردشت و اغبلاغ اشنویه گزارش شده و کلیه محورهای شهرستان های پیرانشهر، ارومیه، مهاباد، میاندوآب، سردشت و نقده با مه گرفتگی همراه است.

این مقام مسئول اضافه کرد: با تلاش راهداران در هیچ کدام از محورهای شریانی، اصلی، فرعی و روستایی انسدادی وجود ندارد و کشیک های برفروبی در تمامی محورها و راهدارخانه ها اماده خدمات رسانی در تمام ساعات شبانه روز هستند.تاریخ: 1398/10/11 12:40 ب.ظ | دفعات بازدید: 6609 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot