آراز خبر-فرماندار سلماس در این دیدار ضمن تبریک سال جدید به اهمیت کار و لزوم تعامل و انسجام در کار شوراها اشاره کرد و گفت: باید با پرهیز از ورود به مسائل حاشیه ای و با یک برنامه‌ریزی مدون برای توسعه و پیشرفت متوازن در سطح شهر تلاش کنیم.
به گزارش آرازخبر از سلماس، مرتضی اصغری با اشاره به اینکه تشکیل شوراهای شهر در سالهای اخیر موجبات برکات برای نظام جمهوری اسلامی را بدنبال داشته شوراهای شهر را تشکلی جوان که رو به تکامل میرود معرفی کرد.
وی با بیان این موضوع که هنوز بسیاری از ظرفیتهای شورا شناخته نشده است لازمه سرعت در مسیر تکامل شوراها را مستلزم پشتکار و تعامل همه مدیران شهری دانست.
اصغری خاطرنشان کرد: همه ما پس از اتمام دوره مسولیت باید ارزیابی شویم که چقدر در راستای خدمت به مردم و توسعه شهر موفق بوده ایم. اگر کارنامه ما مثبت باشد مردم و خداوند هم راضی خواهند شد.
وی با اشاره به فرمایشی از حضرت امام(ره) اظهار داشت: مهمترین مسأله‌ای که باید درنظر داشته باشیم حفظ انسجام و وحدت است.
فرماندار سلماس اضافه کرد: نقد عملکرد هرکدام از مسئولین که با نیت تخریب نباشد، قطعأ می‌تواند باعث تقویت عملکرد و انسجام شود.
درادامه این دیدارسلیمان خانی سلطان احمدی رئیس شورای اسلامی شهر سلماس با تبریک سال جدید و انتصاب مرتضی اصغری در سمت فرماندار شهرستان سلماس با اشاره به سابقه وی در فرمانداری دیگر شهرها و تجربیات وی در این حوزه خواستار پیگیری اخذ بودجه های کشوری برای شهرداری و ساماندهی پروژه های توسعه محور شورای شهر با استفاده ازاین بودجه های ملی شد.
رئیس شورای اسلامی شهرسلماس با بیان اینکه شورای پنجم شورایی خردگراست که علی رقم اختلاف سلیقه های مدیریتی اعضا، در اجرای طرح هایی که به توسعه شهر ارتباط دارند همگی هم صدا و همسو میباشند..
خانی سلطان احمدی با اشاره به وضعیت اقتصادی شهرداری خواستار نگاه ویژه به شهرداری در این زمینه شد و با بیان ضرورت ارتباط بین شوراها و استانداری جهت رفع برخی از مشکلات شهر خواستار توجه فرماندار جدید سلماس به این موضوع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *