ARAZKHABAR.IR

برگزاری مرحله استانی نخستین مهرواره سرود آفرینش با حضور ۱۱ گروه سرود نمایش


برگزاری مرحله استانی نخستین مهرواره سرود آفرینش با حضور ۱۱ گروه سرود نمایش  مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی گفت:مرحله استانی نخستین مهرواره سرود آفرینش با حضور ۱۱ گروه سرود نمایش و پنج نماهنگ راه یافته از مراکز کانون سراسر استان به این مرحله از مهرواره برگزار می شود.

به گزارش آرازخبر، مرحله استانی نخستین مهرواره سرود آفرینش در آذربایجان‌غربی، صبح امروز با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» در مجتمع شهید فرخی ارومیه آغاز شد.

جواد زاهدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی در آیین افتتاحیه این مراسم ضمن خوشامدگویی به گروه‌های سرود حاضر و داوران مهرواره، ابراز امیدواری کرد که نخستین مرحله این مهرواره گامی مؤثر در تقویت روحیه مشارکت و همدلی در بین کودکان و نوجوانان باشد.

وی اعلام کرد: مرحله استانی نخستین مهرواره سرود آفرینش با حضور ۱۱ گروه سرود نمایش و پنج نماهنگ راه یافته از مراکز کانون سراسر استان به این مرحله از مهرواره برگزار می شود.

 زاهدی خاطرنشان کرد: با پایان یافتن مرحله داوری، فیلم سه گروه سرود نمایش برگزیده از هر استان به دبیرخانه مرکزی مهرواره در تهران ارسال می شود تا با داوری بیش از ۹۰ اثر از سراسر کشور، هفت گروه برگزیده به علاوه یک گروه از گیلان، جواز حضور در مرحله پایانی را کسب کنند.

وی ادامه داد: مرحله پایانی نخستین مهرواره سرود آفرینش با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» در گیلان برگزار خواهد شد.تاریخ: 1398/09/21 02:01 ب.ظ | دفعات بازدید: 3005 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot