مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: همزمان با دهه فجر امسال شهرستان اشنویه شاهد بهره‌برداری از ۳ پروژه در حوزه برق با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۴۹۷ میلیون ریال خواهد بود.

به گزارش آرازخبر، مهندس اکبر حسن‌‌بکلو اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۳ پروژه این شرکت در شهرستان اشنویه آماده افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

وی ادامه داد: ۷ میلیارد و ۴۹۷ میلیون ریال مجموع اعتبار هزینه شده جهت بهره برداری از پروژه‌های این شهرستان از محل اعتبارات استانی می‌باشد.

حسن‌بکلو خاطرنشان کرد: همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان در ۳ روستای این شهرستان اقدام به احداث و راه‌ اندازی ۴ دستگاه پست هوایی برق جهت رفع ضعف ولتاژ برق این ماطق کرده‌اند.

وی تصریح کرد: روستاهایی که عملیات رفع ضعف ولتاژ برق انجام شده بارزان آباد، سنگر و فجر آباد شهرستان اشنویه هستند که تعداد ۲۱۱ خانوار در آن‌ها سکونت دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: به منظور تغذیه برق متقاضیان و مشترکان جدید در محدوده شهرستان اشنویه، عملیات توسعه شبکه شهری به طول ۴ هزار و ۱۰۰ متر به انجام رسیده است.

گفتنی است استان آذربایجان غربی همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بهره برداری از ۷۴ پروژه شرکت توزیع نیروی برق استان خواهد بود که این پروژه‌ها از ابتدای سال ۹۷ شروع و تا دهه فجر امسال نیز به پایان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *