ARAZKHABAR.IR

بیش از ۱۶۰۰ فقره تسهیلات ازدواج توسط پست بانک آذربایجان‌غربی پرداخت شد


بیش از ۱۶۰۰ فقره تسهیلات ازدواج توسط پست بانک آذربایجان‌غربی پرداخت شد آراز خبر - مدیر شعب پست بانک آذربایجان‌غربی گفت: یک‌هزار و ۶۷۴ فقره تسهیلات ازدواج از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم توسط این بانک پرداخت شده است.

 سعید ملازاده روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در این راستا ۲ هزار و ۶۳۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: همچنین از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم، یک‌هزار و ۴۹۳ فقره تسهیلات فرزندآوری به میزان ۷۴۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در استان پرداخت شده است.

وی با اشاره به مجموع تسهیلات پرداختی پست بانک ادامه داد: ۲ سال پیش مجموع تسهیلات پرداختی درآذربایجان‌غربی، هفت هزار و ۸۷۵ میلیارد ریال بود که خوشبختانه این رقم تمسال به مجموع ۱۹ هزار و ۲۴۵ میلیارد ریال رسیده است.

مدیر امور شعب پست بانک در آذربایجان غربی با اشاره به منابع این‌بانک در استان اظهار کرد: در سال‌های اخیر مجموع منابع این بانک در استان ۹ هزار و ‌۵۰۰ میلیارد ریال بود که در حال حاضر این منابع به حدود ۲۵ هزار میلیارد ریال رسیده است.

ملازاده با بیان اینکه پست بانک پیشگام در اقتصاد دیجیتال است، گفت: پست بانک در تمامی مناطق روستایی آذربایجان‌غربی فعال است.

وی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم، پست بانک توانسته در ۲۰ روستای دیگر شعبه بانکی بیفزاید، افزود: قبل از دولت سیزدهم در ۲۵۷ روستا حضور داشتیم که امروز این شعبات به ۲۷۷ روستا رسیده است تا همگام با شعار ارایه خدمات در تمامی روستاها حرکت کنیم.

وی ادامه داد: صدور کارت، پرداخت چک‌ها از طریق سامانه چکاوک، پرداخت خدمات حمایتی و دریافت تسهیلات ازدواج و پرداخت تمامی تسهیلات از جمله خدماتی است که در این شعبات ارائه می‌شود.

ملازاده یادآور شد: پست بانک آذربایجان‌غربی از جمله پنج بانک برتر فروش ارز اربعین بود که رتبه دوم را در این خصوص کسب کرد که از این رو به بیش از ۶ هزار نفر ارز اربعینی فروخته شده است.

وی‌ با بیان اینکه این استان محل ‌تردد به سه کشور است افزود: در سال جاری شعبه ارزی نیز در ارومیه افتتاح شد که جزو موفق‌ترین‌ها در حوزه فروش حواله‌های ارزی است و دومین شعبه نیز به زودی در شهرستان ماکو به بهره‌برداری خواهد رسید.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/27 01:16 ب.ظ | دفعات بازدید: 2983 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot