ARAZKHABAR.IR

 بیش از ۴۸هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در ارومیه کشف شد


 بیش از ۴۸هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در ارومیه کشف شد آرازخبر- رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی آذربایجان غربی از شناسایی و کشف بیش از ۴۸هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در ارومیه طی عملیات ضربتی پلیس، خبر داد.

سرهنگ محمدعلی حقوردیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک توسط فردی در سطح شهرستان ارومیه، رسیدگی به موضوع در دستور کار اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامی هوشمندانه ضمن شناسایی خودروی متهم؛ با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در بازرسی از این خودرو در یکی از محلات ارومیه، تعداد ۴۸هزار عدد انواع مواد محترقه به صورت قاچاق کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: در این عملیات یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حقوردیان از شهروندان درخواست کرد: کنترل و مراقبت بیشتری نسبت به جوانان و فرزندان خود داشته باشند تا دچار آسیب ها و خطرات احتمالی استفاده از مواد محترقه خطرناک نشوند و در صورت داشتن هرگونه اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فروش و یا نگهداری مواد محترقه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ گزارش کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/28 09:02 ق.ظ | دفعات بازدید: 2484 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot