ARAZKHABAR.IR

 بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر در آذربایجان‌غربی امحاء شد


 بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر در آذربایجان‌غربی امحاء شد آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از امحاء بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر در استان خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش، روز چهارشنبه ه در مراسم امحاء مواد مخدر با تاکید بر اینکه کارکنان گمنام انتظامی استان در راه مبارزه با سوداگران مرگ تا پای جان ایستاده اند و به صورت شبانه روز برای تامین امنیت و آرامش مردم تلاش می کنند، گفت: در طول ۱۰ ماه سال جاری بیش از ۵۱ درصد در کشفیات و ۶۸ درصد در دستگیری های مرتبط با مواد مخدر افزایش داشتیم.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اجرای طرح های عملیاتی در سطح استان موفق به انهدام ۵۸ باند فعال قاچاق مواد مخدر شده که  با توجه به هدف گذاری صورت گرفته روند اقدامات مقابله ای و فرهنگی استمرار خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان از مجموعه قضایی و تمامی سازمان ها و دستگاه های مرتبط در حوزه مبارزه با مواد مخدر و همچنین مردم شریف استان در همکاری با پلیس تقدیر و خاطرنشان کرد: در مراسم امروز بیش از ۵ هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر امحاء خواهد شد تا بخشی از تلاش های ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به نمایش گذاشته شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/11/11 12:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 2627 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot