ARAZKHABAR.IR

بیمارستان صحرایی شهید باکری دارای تمام امکانات بهداشت و درمان


بیمارستان صحرایی شهید باکری دارای تمام امکانات بهداشت و درمان فرمانده مرکز بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه شمالغرب گفت: در شرایط بحرانی بیمارستان صحرایی ۲۰۰ تختخوابی سپاه قابلیت افزایش تا ۵٠٠ تختخواب را دارد.

به گزارش آرازخبر، رسول صادق در بازدید از بیمارستان صحرایی شهید باکری واقع در مجتمع شهید کاظمی ارومیه اظهارداشت: این بیمارستان به منظور خدمات رسانی به بیماران کرونایی با تمام تجهیزات و امکانات افتتاح گردیده است.

وی ادامه داد:این بیمارستان که در تاریخ بیستم اسفند با ظرفیت ۲۰۰ تختخواب افتتاح شده در شرایط بحرانی قابلیت ارتقا به ۵۰۰ تختخواب را دارد.

وی تصریح کرد:این بیمارستان ، با بهره گیری از تمام امکانات بهداشت و درمان کلیه ملزومات زیستی از قبیل سرویس‌های بهداشتی، حمام، محل استراحت بیماران و کادر درمانی و غیره با رعایت تمامی استانداردها افتتاح شده است.

سرهنگ صادق با بیان اینکه این استراحتگاه جهت مداوای بیماران کرونایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت افزود: در شرایط بحرانی این بیمارستان قابلیت افزایش تا ۵٠٠ تخت استراحت را دارد.

فرمانده مرکز بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه شمالغرب یادآور شد: این بیمارستان صحرایی بیماران کرونایی در ارومیه است که افتتاح آن دو هدف عمده را دنبال میکند،‌در وهله اول ارایه خدمات درمانی به بیماران کرونایی در شرایطی که بیمارستانهای ثابت استان پاسخگوی نیاز این بیماران نباشند و در مرحله دوم ارائه خدمات درمانی به بیماران غیر کرونایی در شرایطی که بیمارستانهای ثابت استان توان ارائه خدمات به سایر بیماران را نداشته باشند.

خبر از ميعاد آقازادهتاریخ: 1399/01/04 12:37 ب.ظ | دفعات بازدید: 3607 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot