ARAZKHABAR.IR

تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ادارات در دستور کار مسئولان قرار گیرد


تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ادارات در دستور کار مسئولان قرار گیرد آراز خبر-نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: یکی از مشکلات مردم تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی است که مسئولان استان به این نکته توجه کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی،  در خطبه های امروزنماز جمعه ارومیه که در مصلای شهر برگزار شد، با اشاره به ولادت حضرت عیسی (ع) اظهار کرد: حضرت عیسی مسیح، یک فرد مبارز و جهادی و معصوم است و مسلمانان به ایشان معتقد و ارادت دارند چرا که از جانب خدا هدایت مردم را عهده دار شده است.

وی یاد آور شد: ۵ دی سالروز تاسیس حفاظت امنیت پرواز توسط امام خمینی (ره) است چرا که در اوایل انقلاب هواپیما ربایی در کشور زیاد بود و این برای کشور یک خسارت بود. با تاسیس این نهاد دیگر شاهد حوادث ناگوار در این خصوص نیستیم.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با اشاره به ۶دی سالروز وفات ام البیین خاطر نشان کرد: این روز به نام تجلیل از مادران و همسران شهدا نامگذاری شده لذا باید همیشه از مادران و همسران شهدا که نوعی ایثار کرده اند، تجلیل شود.
 
امام جمعه ارومیه با اشاره به برگزاری مراسم های ایام فاطمیه در استان ادامه داد: امسال مواکب و روضه های خانگی بیش از سال های گذشته برپا شد و این جای شکر دارد چرا که این مجالس موجب برکت در زندگی ها خواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/01 01:42 ب.ظ | دفعات بازدید: 2637 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot