ARAZKHABAR.IR

تشکیل 77 فقره پرونده تخلف حوزه سلامت در آذربايجان غربي


تشکیل 77 فقره پرونده تخلف حوزه سلامت در آذربايجان غربي معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی گفت:  در بازه زمانی 17 روزه تشدید بازرسی ها در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس در استان، با انجام بازرسی های مستمر برای جلوگیری از سوء استفاده سود جویان در حوزه سلامت با مشارکت نهادها و ارگان های ذیربط 77 فقره پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد ریال برای واحد های متخلف تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

به گزارش آرازخبر، علیرضا محمودی اظهار داشت: واحد های تولید کننده الکل در آذربایجان غربی با افزایش ظرفیت تولیدی خود روزانه 85 هزار لیتر الکل طبی برای مصارف ضد عفونی و گند زدایی تولید و با نظارت کامل و حضور بازرس مقیم سازمان در این واحدها روانه بازار می کنند.

وی افزود: تمام مراحل توزیع و پخش تولیدات الکل، دستکش و ماسک در آذربایجان غربی با حضور بازرس مقیم از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین بازرسی های مستمر و شبانه روزی بازرسان سازمان از مراکز توزیع اقلام فوق از جمله داروخانه ها، فروشگاه های تجهیزات پزشکی و بهداشتی مورد پایش و رصد قرار می گیرد.

محمودی خاطر نشان کرد: در بازه زمانی 17 روزه تشدید بازرسی ها در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس در استان، با انجام بازرسی های مستمر برای جلوگیری از سوء استفاده سود جویان در حوزه سلامت با مشارکت نهادها و ارگان های ذیربط 77 فقره پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد ریال برای واحد های متخلف تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی عنوان کرد: عمده تخلف واحد های صنفی در حوزه سلامت گرانفروشی، عدم عرضه، عدم صدور فاکتور، احتکار و ... بوده است.تاریخ: 1398/12/20 10:19 ق.ظ | دفعات بازدید: 2375 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot