ARAZKHABAR.IR

توجه به نشاط اجتماعی و با نشاط کردن مدارس یک ضرورت است


توجه به نشاط اجتماعی و با نشاط کردن مدارس یک ضرورت است مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: توجه به نشاط اجتماعی و با نشاط کردن مدارس یک ضرورت است وبر این موضوع در اموزه های دینی بسیار تاکید شده است.

به گزارش آرازخبر، ابراهیم محمدی در هشتمین نشست شورای معاونان عام اداره کل اظهار داشت: ترویج و توجه به فعالیتهای گروهی به جای فعالیتهای فردی یکی از موارد مهم مطرح در این بخش است

وی ادامه داد: حوزه تربیت بدنی و نیز فرهنگی، پرورشی محلی برای بروز و ظهور استعدادها و فعالیتهای جمعی و پرداختن به مسائل تربیتی است.

محمدی با بیان اینکه وظیفه اصلی مدیران آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است، بیان کرد: دوری از سیاسی کاری از ضروریات فعالیت و کار در این بخش است.

وی درباره برگزاری اجلاسیه نماز در استان نیز گفت: این اجلاسیه برای رفع تکلیف نیست و باید در این اجلاسیه پر باری و پرمحتوایی مد نظر باشد و اقدامی شایسته و غنی در این راستا انجام شود.

محمدی با تاکید بر برگزاری نماز اول وقت نیز اظهار داشت: ارامش در هر مجموعه با یاد خداوند دوچندان می شود و نماز فریضه ای الهی و آرامبخش است.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع و رعایت ادب و احترام را از موارد مهم و قابل توجه بیان کرد و گفت: تمامی کارکنان بخش اموزشی و اداره کل باید متخلق به این اخلاق باشند.

تاکید برانجام و پیگیری مصوبات اجلاس روسا، توجه به موضوع بازماندگان از تحصیل، تشکیل جلسات قطبی استان با حضور معاونان، توجه مداوم به مساله عفاف، حجاب و حقوق شهروندی، صرفه جویی در هزینه های اداره کل و هماهنگی در این راستا، رعایت اداب و حرمت برخورد با ارباب رجوع و اخلاق مداری، رعایت سلسه مراتب اداری، پرهیز از مسایل سیاسی جزو مواردی بود که در این جلسه توسط مدیر کل اموزش و پرورش استان مطرح شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/08/06 11:02 ق.ظ | دفعات بازدید: 166 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot