معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه گفت: استقرار نقشه هوایی تهیه شده بر روی سرورهای شهرسازی مناطق شهرداری ارومیه یکی از نیازهای اصلی بهبود سیستم یکپارچه شهرسازی است.

به گزارش آرازخبر، صادق حسین دوستی با تاکید بر اینکه توسعه خدمات الکترونیک از دغدغه های مدیریت شهری ارومیه است، اظهار داشت: تعجیل در اصلاح آرشیو الکترونیکی شهرسازی مناطق موجب ارتقای درآمد آنها خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: توسعه خدمات الکترونیک در حوزه های مختلف شهرداری ارومیه از دغدغه های اصلی معاونت برنامه ریزی شهرداری ارومیه می باشد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه ابراز داشت: ارتقاء سیستم های نرم افزاری وسخت افزاری  موجود در مناطق  پیگیری می شود.

وی در ادامه با اشاره  برنامه ریزی  و ابداع یک برنامه و افق جدید برای ارتقاء عملکرد شهرداری و سپس اجرای آن، تصریح کرد: معاونت برنامه ریزی بررسی فرایندهای کاردر حوزه نظارت را بررسی می کند این فرایندها جهت ارتقاء راندمان کاری و افزایش رضایت شهروندان اجرا می شود.

حسین دوستی با بیان اینکه معاونت برنامه ریزی به کیفیت عملکرد امور نگاه ویژه دارد، ابراز کرد:  برای افزایش کیفیت امور کار ها در شهرداری، عملکردها در طی مراحی  فرایند های  جاری ثبت شده است .

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه یادآور شد: معاونت برنامه ریزی ۳۶۰ فرایند را  ثبت وظیفه کرده است و در قدم ها بعدی فرایندهای ثبت شده با کار کارشناسی به فرایند جدید تبدیل می شود تا هزینه ها کاهش  یابد .

حسین دوستی ادامه داد: شناسایی فرایندها در حال حاضر در سازمان ها ی شهرداری در دست اجرا است و نگاه معاونت برنامه ریزی ابداع یک برنامه جدید برای ارتقاء عملکرد شهرداری و سپس اجرا است.

وی با اشاره به اجرای مدل برنامه ریزی تعالی سازمان درمناطق ۵ گانه شهرداری ارومیه، اعلام کرد: مدلی تعالی سازمان  شاخصی برای اندازگیری کارکرد سازمان  است و در حوزه برنامه ریزی از یک مدل برنامه ۵ ساله استفاده می کنیم که به منابع سازمان  توجه کند و سازمان  را در مسیر رو به هدف ارزیابی می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *