ARAZKHABAR.IR

تیم بازرگان قهرمان مسابقات جودوی انتخابی کشوری شد


تیم بازرگان قهرمان مسابقات جودوی انتخابی کشوری شد رقابت های جودو انتخابی کشوری به میزبانی منطقه آزاد ماکو ‌در شهر مرزی بازرگان با قهرمانی تیم بازرگان پایان یافت.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،علی فرج پور ، با بیان اینکه مسابقات حودوی انتخابی کشوری به میزبانی منطقه آزاد ماکو در شهر مرزی بازرگان برگزار شد افزود: تیم حودوی بازرگان مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

وی افزود: در این مسابقات ۶۰ جودوکار در ۸ وزن در قالب هفت تیم از شهرهای ارومیه، ماکو، بازرگان ، مهاباد و خوی در شهر مرزی بازرگان منطقه آزاد ماکو با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه تیم های ارومیه و ماکو نیز پس از بازرگان عنوان دو و سوم تیمی این رقابت ها را از آن خود کردند، اظهارکرد: در رقابت های ۵۰ کیلوگرم این رقابت ها صدرا اسماعیل زاده عنوان نخست و حسن علیپور و هومن براتی نیز به ترتیب عنوان دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: همچنین، در وزن ۵۵ کیلوگرم نیز هادی فتح اله زاده عنوان نخست و امیرحبیبی و آراز علی نژاد به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.

فرج پور افزود در وزن ۶۰ کیلوگرم میر ابوالفضل زینال زاده عنوان قهرمانی را بدست آورد و مبین اسدی و اشکان پیروتی نیز به ترتیب در جای دوم و سوم قرار گرفتند و در وزن ۶۶ کیلوگرم نیز مرتضی احدضیا عنوان اول را کسب کرد و عنوان دوم و سوم به ترتیب به جودوکاران محمدصدرا پورحسن و رضا مرادی رسید.

مدیر اجتماعی سلامت، و ورزش سازمان منطقه آزادماکو با بیان اینکه در وزن ۷۳ کیلوگرم نیز عناوین اول تا سوم به ترتیب به متین نیکوکار، کنعان حسن پور، محمدسبحان فرزانه و ۸۱ کیلوگرم به امیر حسین نظری، محمد پارسا و مبین سیاری تعلق یافت اظهارداشت: در وزن ۹۰ کیلوگرم این مسابقات نیز فرشید ضیائی مقام اول ،‌محمدمبین قاضی زاده دوم ، امیر حسین پارسا به کسب عنوان سوم بسنده کرد و در وزن +۱۰۰ کیلوگرم نیز امین علی اصغرزاده و امیر محمد اسماعیل زاده به عنوان اول و دوم نائل آمدند.

وی ادامه داد: نفرات اول تیمها برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور رقابت خواهند کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/08/22 04:04 ب.ظ | دفعات بازدید: 3234 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot