ARAZKHABAR.IR

حضور تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال قطعی شد


حضور تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال قطعی شد آراز خبر- شهردار ارومیه گفت: فدراسیون والیبال با حضور تیم شهرداری ارومیه در رقابت‌های امسال لیگ برتر والیبال موافقت کرد و این موضوع را به صورت کتبی و رسمی به این شهرداری بعنوان مالک تیم اعلام کرد.

آراز خبر- شهردار ارومیه گفت: فدراسیون والیبال با حضور تیم شهرداری ارومیه در رقابت‌های امسال لیگ برتر والیبال موافقت کرد و این موضوع را به صورت کتبی و رسمی به این شهرداری بعنوان مالک تیم اعلام کرد.

حسین مهدی‌زاده روز جمعه با بیان اینکه رییس فدراسیون والیبال (در پاسخ به نامه شهردار ارومیه) موافقت رسمی خود را جهت حضور تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال اعلام کرد، افزود: مدیران و کادر فنی تیم والیبال شهرداری با توجه به اجازه ثبت قرارداد با بازیکنان که از سوی شورای شهر مصوب و از طرف کمیته تطبیق فرمانداری ارومیه نیز تایید شده، اقدامات لازم را در راستای عقد قرارداد با بازیکنان در اسرع وقت انجام می‌دهند.

وی با اشاره به دیدار خود با ییس فدراسیون والیبال ادامه داد: در این دیدار که در ادامه پیگیری‌های مکرر تعیین تکلیف تیم شهرداری ارومیه بود مقرر شد تا شهرداری ارومیه قِبل از اخذ مجوز حضور تیم والیبال شهرداری در لیگ برتر، همکاری کاملی با فدراسیون داشته باشد.

مهدی‌زاده اضافه کرد: شهرداری ارومیه در طول برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا که از ۲۸ مرداد تا چهارم شهریور در ارومیه برگزار می‌شود علاوه بر انجام وظایف ذاتی و اجتماعی خود، همکاری لازم را نیز در جهت برگزاری شایسته این مسابقات انجام می‌دهد.

شهردار ارومیه با اشاره به اقدامات، پیگیری‌ها و رایزنی‌های گسترده انجام گرفته برای حضور تیم والیبال شهرداری ارومیه در لیگ برتر سال جاری گفت: در جهت پاسخ به درخواست‌های مکرر عاشقان والیبال آذربایجان تلاش‌ها و رایزنی‌های همه جانبه‌ای از سوی اعضای شورای شهر، شهرداری و عوامل باشگاه شهرداری انجام شد.

وی تاکید کرد: این رایزنی‌ها در طول حدود ۶ ماه گذشته در جریان بود تا با اخذ مجوز حضور این تیم در لیگ برتر، والیبال ارومیه همچنان علاوه بر معرفی والیبالیست‌های بی بدیل، بر تارک والیبال آذربایجان و ایران بدرخشد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/13 08:05 ق.ظ | دفعات بازدید: 3291 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot