ARAZKHABAR.IR

حفاظت از سلامت منابع انسانی و ارباب رجوع در مقابل کرونا اولویت اصلی است


حفاظت از سلامت منابع انسانی و ارباب رجوع در مقابل کرونا اولویت اصلی است مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: حفاظت از سلامت منابع انسانی و ارباب رجوع در مقابل کرونا اولویت اصلی است.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا همزمان با انتشار خبر انتشار این ویروس در کشور چین در پایانه های مرزی آذربایجان غربی آغاز شده بود تا مانع از ورود این ویروس از طریق مسافران ورودی زمینی به کشور شویم.

وی ادامه داد: با همکاری علوم پزشکی و بخش های بهداشتی و تامین تمهیدات لازم برای استقرار آنان در پایانه های مرزی برای شناسایی مسافران مشکوک مبتلا به ویروس کرونا نسبت به اقدامات عاجلانه در این ارتباط اقدام شده بود.

این مقام مسئول با تشریح سایر اقدامات انجام شده پس از انتشار خبر نخستین بیمار مبتلا به کرونا در ایران اضافه کرد: بلافاصله رایزنی برای در اختیار قراردادن مواد ضدعفونی دستی و گالنی، دستکش و ماسک جهت استفاده و توزیع در اداره کل، ادارات شهرستانی، پایانه های مرزی، پایانه های مسافری، بار و سیمان انجام و با تامین این مواد اقدامات لازم جهت حفاظت از سلامت کارکنان و خدمات گیرندگان بخش آغاز شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی یادآور شد: این اقدامات بصورت مستمر، شبانه روزی و در ایام تعطیلات نیز در حال انجام است تا همکارانی که به جهت خدمت رسانی و جلوگیری از خلل در روند خدمات دهی به هموطنان در محل کار حضور پیدا میکنند از نظر بهداشتی از امنیت لازم برخوردار باشند.

وی اضافه کرد: توزیع و نصب پوستر، بنر، استند و پیام های ایمنی در رابطه با چگونگی رعایت بهداشت فردی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا از دیگر اقدامات درحال انجام توسط همکاران سختکوش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی است.


برچسب ها: حمل و نقل کرونا

تاریخ: 1398/12/09 03:40 ب.ظ | دفعات بازدید: 3221 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot