ARAZKHABAR.IR

امنیت بهداشتی مردم با بهره گیری از تمام ظرفیتهای علم پزشکی تامین شود


امنیت بهداشتی مردم با بهره گیری از تمام ظرفیتهای علم پزشکی تامین شود رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: باید از تمام ظرفیتهای علم پزشکی استفاده شود تا امنیت بهداشتی مردم تامین شود.

به گزارش آرازخبر، علی اکبر گروسی در جلسه هم اندیشی با مسئولان بهداشت استان اظهار داشت: هر چند که حسب اطلاع ویروس کرونا مانند سایر بیماریهاست و آنگونه که تبلیغ سوء و منفی از آن می شود خطرناک نیست، ولی عقل سلیم حکم می کند تمامی راههای شیوع و پیشگیری از ابتلاء به این بیماری شناسایی و بسته شود و باید از تمام ظرفیتهای علم پزشکی استفاده شود تا امنیت بهداشتی مردم تامین شود
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و سایر دادستانهای استان خواست تا با جدیت و قاطعیت با عوامل شایعه پراکن و سود جو و سوء استفاده کن برخورد شود و به هیچ وجه اجازه تشویش اذهان عمومی را به افراد ندهند، خصوصاً در فضای مجازی باید کسانی که به شایعه سازی در خصوص کرونا می پردازند و مردم را نگران می کنند برخورد شود.
گروسی ادامه داد: اگر مردم مواردی را که وزارت بهداشت و درمان و نیز مسئولین مربوطه در استانها توصیه می کنند و همچنین توصیه های پزشکان مجرب که از رسانه ملی منعکس می شود را عمل نمایند، یقین داشته باشند که همگی در سلامت خواهند بود و به حول و قوه الهی کرونا ویروس را هم شکست خواهیم داد.
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی خطاب به همکاران دستگاه قضایی استان هم گفت: با عنایت به اینکه یکی از دستگاههای پر مراجعه، دستگاه قضایی است، باید در رعایت بهداشت فردی و آنچه که پزشکان و مسئولان بهداشت توصیه می کنند بیشتر از سایرین عمل کنند تا از بیماری مصون بمانند.
 گروسی در پایان صحبتهای خود از مسئولین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان به لحاظ حضور در جلسه و بیان نکات مهم و هم اندیشی و نیز اتخاذ تدابیر لازم تقدیر و تشکر به عمل آورد.
شایان ذکر است در این جلسه دکتر ولیزاده معاون اجرایی معاونت بهداشت استان، دکتر بدلی رئیس گروه بیماریهای واگیر بهداشت و درمان استان و مهدی مینایی مدیر گروه بهداشت و درمان استان حاضر و نکات مهمی توسط ایشان طرح و مقرر شد که عملیاتی شوند.


برچسب ها: دادگستری

تاریخ: 1398/12/06 01:06 ب.ظ | دفعات بازدید: 2552 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot