ARAZKHABAR.IR

دستور امام جمعه ارومیه برای رفع فوری صف‌های طولانی نان


دستور امام جمعه ارومیه برای رفع فوری صف‌های طولانی نان آراز خبر-نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مدیران باید برای حل و جمع‌آوری صفوف نان اقدامات جدی انجام دهند و از افزایش نارضایتی عمومی جلوگیری کنند به همین دلیل باید این مشکل با فوریت رفع شود.

آراز خبر-نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مدیران باید برای حل و جمع‌آوری صفوف نان اقدامات جدی انجام دهند و از افزایش نارضایتی عمومی جلوگیری کنند به همین دلیل باید این مشکل با فوریت رفع شود.

 حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه، ضرورت مطالبه‌گری توسط مردم و پاسخگو بودن توسط مدیران را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: مسئولان باید مطالبات عمومی را شنیده و برای رفع این مشکلات تلاش کنند.

وی افزود: مطالبات حوزه اجتماعی نظیر وضعیت آسفالت معابر و ساماندهی ترافیک، حاشیه‌نشینی و ضایعات فروشان باید برای مدیران فرض باشد و درباره حل مشکل مردم همت کنند.

‌امام جمعه ارومیه، در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سیاست‌های کلی جمعیت باید در کشور اجرایی شود، عنوان کرد: طرح مصوب مجلس در خصوص جوانی جمعیت باید توسط مدیران اجرایی انجام شود و نمایندگان هم وظایف تعیین شده خود را انجام دهند.

وی گفت: فرهنگسازی عمومی در راستای ازدیاد نسل و جوانی جمعیت نیازمند هم‌افزایی و مشارکت است که در این زمینه مجلس و دولت باید با جدیت پیگیر این موضوع باشند.

‌قریشی، صفوف نان در شهرهای مختلف را عامل نارضایتی عمومی دانست و گفت: مدیران باید برای حل و جمع‌آوری صفوف نان اقدامات جدی انجام دهند و از افزایش نارضایتی عمومی جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: تلف شدن زمان مردم در صف‌های نان در شان جامعه اسلامی نیست و به همین دلیل باید این مشکل با فوریت رفع شود.

وی، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس، بیان داشت: انقلابی بودن مجلس مورد تاکید رهبری است. نمایندگان باید به وظیفه اصلی خود یعنی قانون‌گذاری و نظارت عمل کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/05 02:02 ب.ظ | دفعات بازدید: 3170 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot