ARAZKHABAR.IR

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خوی معرفی شد


رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خوی معرفی شد رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خوی با حضور جمعی از مسئولان معرفی شد.

گروه خبر،مراسم تکریم داریوش مولائی رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی و معارفه رضا عبداله‌زاده رئیس جدید این دانشگاه با حضور مهدی زواری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی، رؤسای مراکز آموزش عالی، جمعی از مسئولین شهری و مسئولین واحد خوی در اتاق اجلاس واحد خوی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی در این مراسم با اشاره به رویکرد توسعه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های آغازین تأسیس آن گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در این راستا و با هدف تأمین نیروی انسانی دستگاه‌های دولتی رسالت خود را به خوبی ایفا کرد و یکی از برکات این رویکرد جلوگیری از مهاجرت‌های بی‌مورد و تمرکز نسل متقاضی دانشگاه در شهرهای خودشان بود. در گام بعد و با توجه به نیاز کشور به نیروهای متخصص و کارآمد، دانشگاه آزاد اسلامی به گسترش تحصیلات تکمیلی روی آورد و در حال حاضر نیز هم‌زمان با پیشرفت‌های جهانی، دانشگاه می‌تواند همچنان منشأ تغییر و تحول باشد.

زواری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید دانش‌بنیان افزود: برای دانشگاه آزاد اسلامی مایه مباهات است که از چند سال پیش و بر اساس نیاز جامعه به حرکت در راستای تولید دانش‌بنیان و کارآفرین و همراه با ارزش افزوده روی آورده است و امیدواریم در این مرحله سرنوشت‌ساز نیز دانشگاه آزاد اسلامی بتواند رسالت خود را به عنوان یک دانشگاه مسأله‌محور ایفا کند.

وی با اشاره به عملکرد درخشان دکتر مولائی در واحد خوی و ابلاغ تقدیر و تشکر ریاست عالیه دانشگاه از ایشان گفت: این تغییر مدیریتی به درخواست دکتر مولائی صورت گرفته و امیدوارم در آینده نیز با توجه به سوابق مدیریتی موفق و توانمندی‌هایی که دکتر عبداله‌زاده دارند در این عرصه منشأ خیر و برکت برای واحد خوی و استان باشند.

در ادامه این مراسم با اهدای لوح توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی از زحمات داریوش مولائی رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی تقدیر به عمل آمد و رضا عبداله‌زاده به عنوان رئیس جدید این واحد دانشگاهی معرفی شد.

به گزارش آراز خبربه نقل از آنا :در پایان این مراسم اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی و مرکز قره‌ضیاءالدین با تقدیم هدایایی از زحمات و تلاش‌های خالصانه مولائی قدردانی نمودند و در یک فضای عاطفی ایشان را بدرقه کردند.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1401/04/28 08:18 ب.ظ | دفعات بازدید: 7327 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot