ARAZKHABAR.IR

راه‌اندازی ۶۸ ایستگاه کنترل ورود و خروج در شهرهای آذربایجان‌غربی


راه‌اندازی ۶۸ ایستگاه کنترل ورود و خروج در شهرهای آذربایجان‌غربی جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۶۸ ایستگاه کنترل ورود و خروج در مبادی شهرهای مختلف استان راه‌اندازی شده‌است.

به گزارش آرازخبر، سرهنگ علی ابراهیمی در هجدهمین جلسه ستاد استانی مقابله  با کرونا در آذربایجان‌غربی اظهار داشت: در شهرستان‌های ارومیه و خوی هر کدام هشت ایستگاه، بوکان پنج ایستگاه، شهرهای تکاب، سردشت، میاندوآب، شاهین‌دژ و پیرانشهر هر کدام چهار ایستگاه، نقده، سلماس و مهاباد نیز هر کدام سه ایستگاه و در بقیه شهرستان‌های استان ۲ و یک ایستگاه راه‌اندازی شده است.

وی اضافه کرد: در این ایستگاه‌ها در مجموع ۹۹۰ نفر به‌کارگیری شده که ۵۷۰ نفر از آنان عوامل نیروی انتظامی بوده و بقیه را نیروهای بسیج و سپاه، هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی تشکیل می دهند.

وی در خصوص اعمال قانون در این ایستگاه‌ها بیان کرد: ماموران انتظامی تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ دستگاه خودرو را توقیف و جریمه کردند که نشان از جدیت در اجرای قانون دارد.

وی افزود: پلمب ۱۷۰ واحد صنفی متخلف و تعدادی مراکز تجاری و شناسایی ۲ متخلف منتشر کننده مطالبی علیه نظم عمومی در فضای مجازی از جمله اقدامات انتظامی صورت گرفته طی ۲۴ ساعت گذشته در آذربایجان‌غربی بود.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی در خصوص کاهش تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان نیز گفت: هم‌اکنون تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان بیش از ۶۲ درصد کاهش یافته است.

سرهنگ ابراهیمی با اشاره به تشدید فعالیت قرارگاه امام علی (ع) انتظامی استان گفت: راه‌اندازی گشت سیار، کنترل اماکن مختلف، جلوگیری از تجمع مردم در اماکن مختلف، مصاحبه با رسانه‌ها در جهت اقناع عمومی و برگزاری دوره‌های توجیهی برای عواملی که در طرح مشارکت دارند، از دیگر اقدامات صورت گرفته است.تاریخ: 1399/01/10 09:45 ق.ظ | دفعات بازدید: 6548 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot