مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون تخلفات ۴۷ پرونده در کمیسیون های ماده ۱۱ و ۱۲ در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بررسی شده است.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون دو جلسه مربوط به کمیسیون ماده ۱۱ با موضوع تخلفات مربوط به رانندگان و دو جلسه مربوط به کمیسیون ماده ۱۲ با موضوع شرکت ها و موسسات حمل و نقل کالا و مسافر  در این اداره کل تشکیل یافته است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد  ۳۰ پرونده تخلف درکمیسیون ماده ۱۱ مورد بررسی قرار گرفته است که عمده تخلفات بررسی شده را حمل بار بدون بارنامه ، عدم رعایت قوانین و مقررات و عدم توجه به ایمنی وسیله نقلیه توسط رانندگان شامل می شود.

شکری با اشاره به آرای صادره در کمیسیون ماده ۱۱ گفت: ۱۵ مورد تذکر ، ۲ مورد بررسی مجدد و ۱۳ مورد لغو موقت کارت هوشمند بر حسب تعداد و نوع تخلف در بازه زمانی یک تا سه ماهه از آرای صادره در این کمیسیون بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به بررسی ۱۷ مورد پرونده مربوط به تخلفات موسسات و شرکتهای حمل و نقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ از ابتدای سال  جاری تا کنون ادامه داد : عمده آرای پرونده های بررسی شده در این کمیسیون تذکر ، بررسی مجدد ، جریده نقدی بوده و برای یک پرونده نیز رای به لغو پروانه داده شده است.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *