ARAZKHABAR.IR

رشد بالغ بر ۴۸ درصدی تردد مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی


رشد بالغ بر ۴۸ درصدی تردد مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از رشد بالغ بر ۴۸ درصدی تردد مسافر در پایانه های مرزی استان در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهار داشت: در هفت ماهه گذشته از سال جاری نزدیک به سه میلیون و سیصد هزار نفر از پایانه های مرزی استان تردد کردند که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل که میزان تردد بالغ بر دو میلیون و دویست هزار نفر بود رشد چشمگیر بالای ۴۸ درصدی را نشان میدهد.

وی ادامه داد: بیشترین تردد مسافر در سال جاری به ترتیب در پایانه های مرزی بازرگان با حدود یک میلیون و صد و بیست هزار تردد ، پایانه مرزی تمرچین با نزدیک به هشتصد و پنجاه هزار تردد و پایانه مرزی رازی با نزدیک به ششصد و نود هزار تردد مسافر انجام گرفته است.

شکری خاطرنشان کرد: در این مدت مجموع ورودی ایرانی در پایانه های مرزی استان ۷۶۳ هزار و مجموع خروجی ۷۶۱ هزار و نیز مجموع ورودی خارجی نزدیک ۹۰۰ هزار و مجموع خروجی مسافر خارجی بالغ بر ۸۷۰ هزار نفر است.

 وی در پایان ادامه داد: سیاست کاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی این است که با زیباسازی محوطه و محیط پایانه های مرزی استان و ایمن سازی تردد شرایطی آرام و دلچسب برای تردد مسافران گرامی فراهم شود.تاریخ: 1398/08/25 11:07 ق.ظ | دفعات بازدید: 6216 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot