ARAZKHABAR.IR

رقابت های کشوری اتومبیلرانی شتاب در ارومیه به خط پایان رسید


رقابت های کشوری اتومبیلرانی شتاب در ارومیه به خط پایان رسید آراز خبر-  رقابت های کشوری «اتومبیلرانی شتاب» (درگ) در ارومیه با مشخص شدن افراد برتر رقابت ۲۰۰ و ۴۰۰ متر در هشت کلاس به خط پایان رسید.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان‌غربی روز شنبه در این باره گفت که در این رقابت ها ۱۲۰ شرکت کننده از شهرهای مختلف کشور حضور داشتند که در ماده ۲۰۰ و ۴۰۰ متر و در هشت کلاس ۱۶ سوپاپ، پژو ۲۰۶، هشت سوپاپ، ۴ سیلندر توربو دیفرانسیل جلو، NA، بانوان، آزاد و کمتر از ۱۵۰۰ سی‌سی به رقابت پرداختند.

فرشید حسینی افزود: در ماده ۲۰۰ متر، میثم زینالی از ارومیه در منهای ۱۵۰۰ سی‌سی مقام نخست را کسب کرد و رضا کاظمی از سقز و سجاد رنجبری از ارومیه دوم و سوم شدند و در کلاس هشت سوپاپ عنوان نخست به محمد مصطفوی از مراغه رسید و زانیار نعمتی از سنندج و بهرنگ حسینی از ارومیه به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند.

وی اضافه کرد: در کلاس NA عنوان نخست به سینا آریانی از تبریز رسید و محمدرضا خنداخند از تبریز و رضا عبدالی از ارومیه دوم و سوم شدند و در کلاس چهار سیلندر توربو دیفرانسیل جلو، امیر اکبری از ارومیه مقام اول را کسب کرد و بهزاد ضیغم از محمودآباد و محمد فارابی از مهاباد در رتبه‌های دوم و سوم ایستادند.

وی اظهار کرد: در کلاس پژو ۲۰۶ عنوان اول به امیرحسین علیزاده از محمودآباد رسید و اشکان خردمند از تبریز و محمد لطف‌الله‌زاد از ارومیه در اتفاقی نادر، به صورت مشترک دوم شده و شهاب حسنلو از ارومیه سوم شد.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان غربی ادامه داد: در کلاس ۱۶ سوپاپ، هیوا بایزیدی از سقز مقام نخست، کامران شاه‌مرادی از بوکان مقام دوم و میلاد آذرخش از ارومیه مقام سوم و در کلاس آزاد، امیر اکبری از ارومیه مقام اول، محمد فارابی از مهاباد مقام دوم و بهزاد ضیغم از محمودآباد مقام سوم را کسب کردند.

حسینی گفت: در ماده ۴۰۰ متر، میثم زینالی از ارومیه در منهای ۱۵۰۰ سی‌سی مقام نخست را کسب کرد و سجاد رنجبری از ارومیه و رضا کاظمی از سقز دوم و سوم شدند و در کلاس هشت سوپاپ عنوان نخست به زانیار نعمتی از سنندج رسید و علی کامرانی از ارومیه و محمد گنجه از بوکان به مقام‌های دوم و سوم رسیدند.

وی افزود: در کلاس NA عنوان نخست به سینا آریانی از تبریز رسید و سعید عباسی از ارومیه و امیرحسین علیزاده از محمودآباد دوم و سوم و در کلاس چهار سیلندر توربو دیفرانسیل جلو، امیر اکبری از ارومیه مقام اول را کسب کرد و حسین پیروته سور از مهاباد و محمد فارابی از مهاباد به رتبه‌های دوم و سوم دست یافتند.

وی اضافه کرد: در کلاس آزاد، امیر اکبری از ارومیه در رده نخست ایستاد، بهزاد ضیغم از محمودآباد در رتبه دوم قرار گرفت و سعید عباسی از ارومیه مقام سوم را کسب کرد.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان‌غربی ادامه داد: در کلاس ۲ دیفرانسیل، جاوید ایمانی، مصطفی نجفی و رضا طرفه هر سه از ارومیه و در کلاس بانوان، فرناز معظمی، فاطمه عسگری و نیر طیبی آذر همگی از ارومیه مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

حسینی اظهار کرد: در این رقابت، جام اخلاق به امین غلامزاده از ارومیه رسید و امیر اکبری، دیگر راننده ارومیه‌ای بهترین زمان را در هر ۲ بخش ۲۰۰ و ۴۰۰ متر کسب کرد.

وی گفت: در این رقابت‌ها برای نخستین بار مسابقه درگ خودروهای دو دیفرانسیل برگزار و همچنین رقابت درگ زیر نور نیز به صورت رسمی برگزار شد.

این رقابت به مدت ۲ روز در پیست دهکده ساحلی چی چست با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان‌غربی، ورزش و جوانان استان و شهرستان و شهرداری ارومیه و بسیج ورزشکاران به مناسبت هفته دفاع مقدس و به داوری امید ذات‌علی برگزار و در حاشیه این رقابت‌ها از خانواده ۶ جانباز و خانواده شهید تجلیل شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/08 08:04 ق.ظ | دفعات بازدید: 2319 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot