ARAZKHABAR.IR

رمزگشایی بالغ بر ۲۶۰۰ فقره کارت هوشمند سوخت در منطقه ارومیه


رمزگشایی بالغ بر ۲۶۰۰ فقره کارت هوشمند سوخت در منطقه ارومیه آراز خبر-  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: از ابتدای فروردین تا دهه اول خرداد ماه سال جاری بالغ بر ۲۶۰۰ فقره کارت هوشمند سوخت در سطح منطقه و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی رمزگشایی شده است.

احمد مجرد  افزود: با هدف بهینه سازی مصرف سوخت و مدیریت مطلوب سامانه هوشمند سوخت با افزایش استفاده از کارت سوخت شخصی تعداد مراجعه کنندگان  جهت حذف و یا بازیابی رمز کارت هوشمند سوخت افزایش یافته است.

مجرد افزود: مالکین خودرو که رمز کارت سوخت خود را فراموش و یا اشتباه وارد نموده‌اند می توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و مالکیتی از جمله سند سبز خودرو، کارت ملی، کارت سوخت، کارت خودرو و در صورت داشتن سند بنچاق با مراجعه به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شهرستان خود و ارائه مدارک خواسته شده نسبت به رمزگشایی کارت خود درخواست دهند.

وی گفت: درخواست کارت سوخت المثنی فقط با مراجعه حضوری مالک خودرو به همراه مدارک شناسایی خودو به دفاتر پلیس+۱۰ امکان پذیر است و ثبت نام کنندگان کارت سوخت المثنی می‌توانند روند صدور کارت خود را از سایت  www.epolice.ir پیگیری نمایند.

این مسئول تصریح کرد: در مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی بالغ بر ۱۶۸ باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی فعال متصل به سامانه هوشمند سوخت وجود دارد که به صورت آنلاین امکان ارتباط با جایگاههای تحت پوشش را فراهم می کند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/03/13 09:08 ق.ظ | دفعات بازدید: 2078 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot