روز عید فطر روز اجر و پاداش است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت:روز عید فطر روز اجر و پاداش است و امروز مزد بندگان ارائه می‌شود.

به گزارش آرازخبر، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های نماز عید فطر که با حضور پرشور و باشکوه مردم در مصلای امام خمینی(ره) ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: ماه رمضان برای تقوا و کسب خداترسی بود و باید در طول سال این خداترسی و تقوا حفظ شود.

وی به بیانات رهبر انقلاب در خصوص اهمیت و نقش مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن، تصریح کرد: نصرت الهی در سایه مقاومت کسب می‌شود و باید در این زمینه ثابت قدم بمانیم.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: ملت ایران تمام داشته‌های خود را از مقاومت کسب کرده و خداوند نیز همین موضوع را عامل اقتدار و عزت امت اسلامی دانسته است.
وی با بیان اینکه حضور میلیونی در روز قدس با وجود تمام مشکلات نشان داد که آرمان‌های نظام مقدس اسلامی با مشکلات اقتصادی قابل معامله نیست، متذکر شد: بزودی شاهد افول آمریکا خواهیم بود که تعبیر رهبر انقلاب “افول موریانه‌ای” بهترین سخن برای این افول است.
خطیب جمعه ارومیه ضمن تقدیر از عموم مردم به دلیل حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، مراسمات شب‌های قدر و برنامه‌های ویژه ماه رمضان، ادامه داد: تقوای الهی موجب رسیدن به روشنی اخروی می‌شود و بر همین اساس باید در دنیا به خداترسی تمسک جوییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *