ARAZKHABAR.IR

رویکرد دولت سیزدهم کاهش آسیب‌های اجتماعی است


رویکرد دولت سیزدهم کاهش آسیب‌های اجتماعی است آراز خبر- مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی گفت: رویکرد دولت سیزدهم کاهش آسیب های اجتماعی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای تحقق این امر در جامعه است.

افشار کبیری  روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن اجتماعات خانه مطبوعات استان برگزار شد، با بیان اینکه دولت در صدد افزایش سرمایه های اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی و مردمی سازی امور در جامعه است، گفت: در همین راستا کارگاه های متعددی برای توانمند سازی سازمان های مردم نهاد در استان برگزار شده است.

کبیری ادامه داد: دانش افزایی و انتقال اطلاعات و استفاده از ایده های برتر و نو و ارائه راه کارهای متعدد برای حل مسائل و مشکلات متعدد اجتماعی در راستای حل آسیب های اجتماعی از اهداف برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی است.

وی افزود: آماده دریافت ایده‌های مختلف در راستای نشاط اجتماعی و اجرای برنامه ها متعدد برای کاهش آسیب های اجتماعی توسط اقشار مختلف و رسانه ها هستیم.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: هدف از برگزاری نهضت مشارکت اجتماعی، ایجاد نظم در جامعه و شناسایی و هم افزایی مشکلات موجود و استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد  در جامعه است.

کبیری، مشکلات زیست محیطی دریاچه ارومیه را از مهمترین چالش های کشوری و استانی عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت مردم در راستای فرهنگ سازی  اجتماعی و تقویت فرهنگ زیست محیطی  برای احیای دریاچه ارومیه استفاده کرده و بر چالش زیست محیطی دریاچه ارومیه غلبه کنیم.

در پایان از پوستر رویداد نوآوری اجتماعی رونمائی شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/02/23 03:01 ب.ظ | دفعات بازدید: 2459 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot