ARAZKHABAR.IR

زد و خورد در بازی سپیدرود رشت - نود ارومیه


زد و خورد  در بازی سپیدرود رشت - نود ارومیه دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نود ارومیه در لیگ دسته دوم فوتبال ایران با درگیری و البته بدون گل به پایان رسید

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نود ارومیه در لیگ دسته دوم فوتبال ایران با درگیری و زد و خوردی مواجه شد که خونریزی نیز به همراه داشت.

دیدار تیم‌های مدعی گروه A لیگ دسته دوم فوتبال ایران با حواشی ناگواری همراه بود و بار دیگر چهره مسابقات باشگاهی این رشته ورزشی را تیره و تار کرد.

در دیدار میان تیم‌های سپیدرود رشت و نود ارومیه در شرایطی که بازی به پایان نرسیده بود درگیری و زد و خورد شدیدی میان بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم به وجود آمد و این مسابقه را از حالت عادی خارج کرد.

در دقیقه ۷ مسابقه اعتراض یکی از مربیان سپیدرود رشت پس از بگومگویی که با مربیان نود ارومیه داشت داور را مجاب کرد تا به وی کارت زرد بدهد و در ادامه هم بگومگو‌ها ادامه پیدا کرد، اما شرایط مسابقه آرام شد.

این آرامش تا دقیقه ۳۸ نیمه نخست ادامه داشت و در این لحظه بار دیگر نیمکت‌های دو تیم با هم دیگر دچار بحث و مرافعه شدند و حتی برخی از اعضای کادرفنی دو تیم با هم گلاویز شدند.

این درگیری تا دقیقه ۴۴ ادامه پیدا کرد و در نهایت به داخل زمین کشیده شد تا بازیکنان با هم دچار زد و خورد شوند و در نهایت مسئولان برگزارکننده توانستند بازی را کنترل کنند.

درگیری میان دو تیم بیش از ۸ دقیقه به طول کشید و با این وجود بازی نیمه‌تمام نماند در شرایطی که در پایان هر دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند و تنها یک امتیاز گرفتند.

در این اتفاق تلخ یکی ازاعضای تیم نود به علی عمویی ماساژور سپیدرود ضربه‌ای زد که موجب شد دندان‌های وی شکسته شود و با خونریزی شدید راهی درمانگاه گردد!

در حال حاضر در جدول رده‌بندی سپیدرود در رده دوم و نود در رده چهارم جای دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/15 08:32 ق.ظ | دفعات بازدید: 4128 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot