ARAZKHABAR.IR

زمینه برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در آذربایجان غربی فراهم است


زمینه برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در آذربایجان غربی فراهم است آراز خبر- استاندار آذربایجان‌غربی گفت: اقدامات و زیرساخت های لازم در حوزه های مختلف انتخابیه استان برای برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه در آذربایجان غربی فراهم شده است.

محمدصادق معتمدیان در خصوص فضای انتخاباتی افزود: صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی ۱۰ شبکه تلویزیونی را به کاندیداهای انتخابات در استان اختصاص داده و برنامه مناظره نامزدها نیز در این شبکه ها پخش خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه شعب اخذ رای در آذربایجان غربی نسبت به دوره گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته، خاطرنشان کرد: برای تسهیل روند اخذ رای از مردم عزیز استان، شعب اخذ رای در شهرها ۱۳ درصد و روستاها ۵ درصد افزایش یافته است.

استاندار آذربایجان غربی به آماده سازی ۲۳ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی انتخابات در استان نیز اشاره کرد و افزود: اقدامات و زیرساخت های لازم در حوزه های مختلف برای برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه در آذربایجان غربی فراهم شده است.

معتمدیان با اشاره به شناسایی مناطق صعب العبور برای اخذ رای از مردم استان، اضافه کرد: تدابیر ویژه با استفاده از تمامی ظرفیت ها، تجهیزات و امکانات، برای اخذ رای از مردم در مناطق مرزی و دورافتاده اندیشیده شده است.

 وی همچنین در خصوص توزیع عادلانه امکانات تبلیغاتی برای کاندیداها گفت: ۱۴۵ مکان تبلیغاتی چون سالن های ورزشی، آمفی تئاتر، بیلبوردهای تبلیغاتی و ... به صورت عادلانه در اختیار کاندیداها در آذربایجان غربی قرار گرفته است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/09 10:00 ق.ظ | دفعات بازدید: 2421 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot